Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől a koplalástól mennyit...

Ettől a koplalástól mennyit fogy az ember?

Figyelt kérdés
Előre mondom, hogy nem szeretnék fogyni, és nem is lennék olyan idióta, hogy ilyet végigcsináljak, csak kíváncsiságból kérdezem, arra vagyok kíváncsi hogy mennyit fogynék.158cm/46kg vagyok.Egyébként egészségesen táplálkozok, sokat mozgok, és csak súlyt szeretnék tartani.Ha 2 hétig napi 500 kcalt vinnék be a szervezetembe, nagyon minimális szénhidrátot fogyasztanék, és minden nap mozognék egy órát, mennyit fogynék vele?Tényleg még csak eszembe se jutott, hogy koplaljak, csak úgy kíváncsi vagyok, vajon mennyit fogynék ettől az önsanyargatástól, amit sajnos néhányan csinálnak.A nagy része gondolom izomból menne le..
2011. jún. 1. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
össze esnél... én ezt csináltam majdnem, és nagyon rosszul voltam...
2011. jún. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz fogyni? Teljesen jó a súlyod! Amúgy meg igen, izomból menne le, aztán könnyen és gyorsan hízol.
2011. jún. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Basszus, azzal kezdte, hogy nem akar fogyni!!!

Hát sztem ilyen súlynál nem sok menne le, én úgy 3kg-ra tippelek. De lehet, hogy előbb összeesnél, mint hogy lemérd a végeredményt...

2011. jún. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak legyengülne a szervezeted, az 500 kcal nagyon kevés, főleg, ha még mozogsz is.
2011. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Odáig olvastam el a kérdést,hogy bla bla 46 kilós vagyok. Na innentől már minden szó komolytalan egy fogyókúrás rovatban,hisz ha valaki csak 46 kg,akkor annak nem kell fogynia.Szerintem ez a rovat inkább a 100 kilóhoz közel lévők kérdéseiért él és virul.
2011. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy tenném fel a kérdést: mennyit híznál?

2 hét alat lemenne 1-4 kg. A következő 2-3 hétben ugyanez + 2-5 kg feljönne pluszba. Jojó effektus, és mindenkinél működik.

2011. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!