Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefekvés előtti kakaó hízlal?

Lefekvés előtti kakaó hízlal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 20-30g szénhidrát ami benne van, meglehetősen...
2011. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csináld zsírszegény cukrozatlan kakaóporból édesítővel.

Vagy kakaópor helyett csokoládé aromával (én vettem, és finom:-))

2011. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A tejben lévő tejcukor igen.
2011. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
lefekvés előtt minden hizlal! ami 8 után bent van a gyomorban az zsírrá alakul, mert 8ig tart a felvételi ciklus utána a beépítés és a méregtelenítés van, és ha etz nem tudja csinálni mert ott a kaja ami emésztésre vár, akkor az nem kóser, zsír lesz!
2011. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Aztán nem az a 9 g ch fogja földhöz vágni, ami 2 dl tejben van.

Ha mondjuk 1 napra fogyaszthat 150 g (most csak példának írom) ch-t, akkor azt simán be tudja úgy osztani, hogy ne az esti kakaón múljon...

2011. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:28

Téli vagy nyári időszámítás szerint 8kor? XD

2011. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

21:28- as! Neked mániád ez a marhaság?


Jézus, akkor én már tiszta háj lennék, tekintve, hogy sokszor este nyolc után iszom a tejet, meg eszek mellé még valamit. Ennek ellenére 52 vagyok a 170-hez. Ennyit rólad - inkább olvasgass utána, mielőtt ilyen bugyutaságokat írsz!


Kérdező: a cukros Nesquik és tsai hizlalnak, de istenkém, néha megengedheted magadnak. :)

2011. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igazából én már nagyon régóta minden este és reggel is iszok kakaót, rendes kakaót nem cukormenteset vagymilyet..:) van rajtam kb 5-6 kg felesleg..pár hete elkezdtem hogy 6-7 után már nem eszek csak vizet iszok, de akkor eredményesebb lesz ha kakaót se iszok este igaz?:(
2011. máj. 26. 22:18
 9/11 anonim ***** válasza:

"8 után bent van a gyomorban az zsírrá alakul"

Írd már le nekem a gyomorsav zsírrá alakulásának folyamatát.

2011. máj. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is hülyeség. Lassul az anyagcsere ,ez tény, de nem fog rögtön minden zsírrá alakulni. Én rendszeresen eszek este 8 után szénhidrát mentes kaját és még nem híztam. NApi mozgás szükséges.

A sima kakaóport tejjel és édesítővel én us sokszor ittam már 8 után, de így kevés a kalória benne, majdnem 0.

2011. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!