Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már azáltal is fogyni fogok,...

Már azáltal is fogyni fogok, ha nem eszek semmiféle édességet, továbbá kenyeret, tésztát, krumplit, rizst?

Figyelt kérdés
Van aki ezt csinálta, és fogyott?
2011. máj. 26. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az mindenképpen jó, h. mindenféle édességet kiiktatsz, illetve a krumplit is. De pl. vannak teljes kiőrlésű lisztből készült tészták valamint kenyerek, azokat eheted nyugodtan, és a rizst is, hiszen az ázsiaik mind azon élnek:) és nézd meg őket...láttál te már elhízott ázsiait?;)
2011. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"hiszen az ázsiaik mind azon élnek:) és nézd meg őket...láttál te már elhízott ázsiait"


Ezt a marhaságot nem érdemes terjeszteni, mert egyrészt vannak elhizott ázsiaiak, másrészt akik nem hiznak el, azok sem azért mert RIZST esznek, hanem mert KEVÉS rizst esznek (fejenként és naponta 30-40 dkg-ot), mást meg csak nyomokban.

2011. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy eddig mennyit ettél ezekből az ételekből...


De amúgy alapvetően igen, a cukrot szép lassan el kellene hagyni ha fogyni szeretnél, a ch-t pedig olyanokra cserélni, amiket az első válaszoló írt.


Édességeket én pl nagyon ritkán eszek, cukrozott italokat egyáltalán nem iszok.


Mellette 3 liter ásványvizet/teát iszok egy nap és sportolok. Rengeteg rost (zöldség, gyümölcs) és minimum heti 3x sport - én így fogyok átlag heti 0,5 kg-t

2011. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha amúgy nem eszel sokat a többi kajából, kb 1200-1500 kalóriát max, akkor igen. de azért heti 2-3× sportolás nem ártana.
2011. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az 1. majdnem jót írt, a rizs valójában olyan,mint a krumpli. Napi 180 g a megengedett szénhidrát. ÉS igen rengeteget lehet fogyni vele, mi a férjemmel én 10 , ő már 7 kilót fogyott . de a mozgás kell, napi 1 óra kimerítő.
2011. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Utolsó! Mennyi idő alatt fogytatok a férjeddel?

2011. máj. 26. 21:50
 7/11 anonim ***** válasza:

"hanem mert KEVÉS rizst esznek (fejenként és naponta 30-40 dkg-ot)"

Ettél te már meg életedben egy nap 40 deka rizst? Nem hiszem,mert akkor nem mondanmál ilyen baromságot, hogy az kevés.

2011. máj. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 40 dkg rizs az egész napi adag - ugyanis Ázsiában ez a reggeli, ebéd meg vacsora. Ha napi szinten ennyit eszel, az nem sok (MO-on hányan esznek fél kg kenyeret EGY EVÉSRE - és az sem kevesebb)
2011. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akitől kérdezted:

Én 3 hónap, a férjem, mivel 125 kilóról indult, ő 4.

Ez egészséges azt gondolom, majd 2 év múlva lesz 80 kiló.

2011. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40 deka rizsben van kb 310-320 gramm ch. Az egy átlag embernek még tömegnövelésre is alkalmas mennyiség kemény súlyzós edzés mellett. Csak szimplán élni belőle az életed egy 110 kiló feletti embernek megfelelő mennyiség.
2011. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!