Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítheti a fogyást ha tovább...

Segítheti a fogyást ha tovább maradok ébren?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk pénteken nem fekszem le aludni csak szombaton este? Azért mert alvás alatt csökken a felhasznált energia is, mert az agy takaréklángon ég + nem mozgunk semmit?
2011. máj. 25. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem feltétlen, mert a megnövekedett energiaigénynek köszönhetően lehet, hogy raktározásba kezd a szervezet. Egészséges mennyiségű alvásra szükség van.
2011. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Keress rá a google-ban, hogy mi az összefüggés a kialvatlanság és az elhízás között.

Aki nem alszik eleget, sokkal lassabban fogy, mint aki rendesen alszik, mivel az alvás során is termelődnek olyan hormonok és anyagok, amik segítik a fogyást. Illetve az ilyenkor bekövetkező regenerálódáshoz is sok energiát használ el a tested.


Teljesen felesleges ébren maradni, csak az ellenkezőjét fogod elérni.

Inkább aludj rendesen, feküdj időben, hogy ezzel is segítsd a tested a fogyásban!

2011. máj. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ok! csak eszembe jutott mert vannak olyanok akik állandóan mennek meg idegesek ezért nehezen alszanak - mondjuk gondolom nehezen is esznek és olyan neurotikus soványak! Meg néha néha amikor egyhuzamban fent voltam majdnem 24 órát, utána aludtam 10-et mondjuk akkor már rég délután volt amikor felkeltem, alig ettem már estig, és akkor megint aludtam és akkor lejjebb ment a mérleg nyelve, de akkor nem szórakozok ezzel!
2011. máj. 25. 08:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Butaság.
2011. máj. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Öt évig állandó éjszakás voltam, egészséges étkezés mellett híztam 25 kilót. Most 4 hónapja éjszaka alszom, lement 2kg.

Az étkezés minőség-mennyiség nem változott.

Az élő példa az elméleted helytelenségére.

2011. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen azt tudom hogy enni este nem jó, ha valaki fordítva él úgymond de én úgy gondoltam hogy néha, néha egy nap ilyet és nem ennék azalatt este, de már lemondtam róla!
2011. máj. 25. 09:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont,hogy az alvás hiánya gátolhatja is a fogyást! Olvasd el ezt a cikket kérlek.

[link]

25/N

2011. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi! elolvasom
2011. máj. 25. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:

*igen azt tudom hogy enni este nem jó, ha valaki fordítva él úgymond


Ez így nem igaz. Maga az nem jó, ha valaki nem éjjel alszik, mert nappal nem tudja magát úgy kipihenni (világosság, zajok), mint éjjel. Nem azért hízik, mert este eszik (ami neki tul. képpen napközben van). Aki éjszakás és mondjuk reggel 9-kor tud lefeküdni, annak reggel 6-7 után nem ajánlott enni, nem este, amikor épp dolgozni kezd. NEM az esti evés nem ajánlott, hanem lefekvés előtt 2-3 órával nem ajánlott enni.

2011. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!