Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most megeszek egy BigMac-et...

Ha most megeszek egy BigMac-et, egy sajtburgert egy McChickent egy közepes krumplit majonézzel, egy csokis fagyit, és 4dl jegesteát az elrontja a diétám? :-D

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1x belefér. De a rostos gyümölcslével amit lefogytál, remélem tudod, hogy az nem zsír volt...

Minden gyümölcslé (a 100%-os is) tele van szénhidráttal. 1 deciben van olyan 10-12 g ch...


Egyébként BigMac 500 kcal, sajtburger 300 kcal, McChicken 440 kcal, Krumpli 340 kcal, Majonéz 120 kcal, Csokis fagyi 275 kcal, jeges tea 105 kcal. Ez összesen 2080 kcal, ami több, mint a napi bevitelnek összesen kéne lennie.:-S (Látom, hogy nem etted meg... Csak leírtam.)

2011. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 09:44


Igen, de nem volt rossz!! Ha nagyon éhes voltam akkor összeturmixoltam 1-2 banánt narancs vagy almalével! Első két nap kínszenvedés volt, de aztán valamiért nagyon jól éreztem magam! Nem a fogyás miatt elsősorban, mert abból már semmi sincs, hanem végre nem kólát ittam hanem grapefuitlét meg ilyeneket, és így úgy éreztem minden káros dolgot hanyagoltam egy darabig! Teljesen megtisztulós érzés gyógyteákkal meg minden! Csak sajnos nem tart sokáig, mert ahogy abbahagyod rögtön újra jön amiket előtte csináltál a káros dolgok a napi 2-3 kávé meg a kérdésben szereplő dolgok! Nem szoktunk mekit enni, talán kéthavonta egyszer, de akkor kb a fent említett mennyiséget egyszerre aztán megintcsak semmi két hónapig, viszonylag egészségesen élünk, de már amiről azt hisszük az sem olyan jó! Nem vagyunk túlsúlyosak (így a családban) inkább csak próbálunk néha tisztító vagy ilyesmi diétákat csinálni de én nem bánom ha mellékesen lemegy egy-két kiló, de ez általába utána nemsokra rá visszajön.

2011. máj. 25. 10:07
 13/14 anonim ***** válasza:
Láttad már a Super Size Me filmet? Érdemes megnézni :)
2011. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
láttam de a pasi egy hónapig csak és kizárólag mekiben kapott kaját evett!
2011. máj. 25. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!