Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2-3 centit derék ill. hastájék...

2-3 centit derék ill. hastájékról hogyan tudnék leadni?

Figyelt kérdés

A 2hetes bécsi diétára gondoltam.Olyan válaszok nem érdekelnek,hogy egészségtelen és,hogy hány kg-ot szerzek utána vissza.

Engem az érdekel,hogy a leggyorsabban mivel tudom ezt a 2-3centit leadni,ha nem ezzel a diétával,akkor valami másikkal.

Sajnos hiába eszek 5*keveset (volt,hogy natúr húson éltem hetekig,és egy cm se ment le.)

Szóval egészségtelen ötleteket is várok,mert egy bizonyos eseményre kéne,ami 1 hónap múlva lesz.


2011. máj. 18. 19:52
 1/7 anonim válasza:
Mozgás, mozgás, mozgás! Ha betartod ezt az úgy nevezett bécsi diétát, mozgás nélkül nem fog menni...
2011. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó ez a bécsi diéta de mozgással, ha megéhezel egyél gyümölcsöt
2011. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. máj. 18. 20:40
 4/7 anonim válasza:

A diétát nem ismerem,de a gyümölcs jó (hozzá), persze csak savanyú (alma, narancs) és semmiképp nem banán. Csökkentsd minimálisra a kenyeret, tészta féléket. Mellé hasizom gyakorlatok, mert ha megerösìted öket,akkor már kisebbnek tünik a hasad mert megfeszül. Emellé kenheted magad valami anti-cellulit kencével és nagyon erösen masszírozd a börödbe,h vörös legyen a böröd utána. Van direkt hasra és úszògumira való.

Lehet,h a leírtak hülyén hangzanak,de nekem bevált:)

2011. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és melyik van direkt hasra? én még nem láttam ilyen krémet:)
2011. máj. 18. 21:17
 6/7 anonim válasza:
Eveline termékek közül a meggyszínü pakolású. Nekem nagyon tetszik. DMben vettem. De ha valahol talàlsz paprika krémet/olajat és azzal masszìrozod, az mèg jobb. Én sajna nem találtam olyat,de ezzel meg vagyok elégedve. Gyúrjad erösen, hüvelykújjal - az anti-cellulit masszázson is igy csinálták nekem:)
2011. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. máj. 19. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!