Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem számoltam túl kevésnek...

Nem számoltam túl kevésnek ezt a kalóriát?

Figyelt kérdés

reggeli:1 tál hajdina kása (méz de az elhagyható) ->100 kcal

tízórai:egy sportszelet XXL (mert tanulok és másképp nem bírom ki úgyh muszáj) ->300 kcal

ebéd:2 szelet csirkemell,1 tál saláta ->200 kcal

uzsonna:1 banán -> 105 kcal

vacsora:4 szelet nyers tofu és 1 tál zöldbab->300 kcal

-----

olyan fura,hogy mikor normálisan étkezem és nem fogyókúrán vagyok akkor se eszek ennyit mennyiségben (igaz,hogy több az édesség meg a szénhidrát) és ezeket a kalória adatokat a novagyok.hu nevű portálról szedtem és elméletileg ez egy 1000 kcal-os étrend..szerintetek?

nem tudok hinni a szememnek!

(nekem ha nem érettségiznék és nem kéne tanulnom a diéta azt jelentené,h:reggel egy kis tál hajdina,ebédre 4 szelet tofu és egy tál saláta vacsorára 2 db párolt alma és ezzel 2 hónap alatt sport mellett 5 kg..)


de ez a mostani kisit szürreális vagy szerintetek nem?:)

válaszokat köszi előre:)


2011. máj. 18. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szió szerintem a sportszelet simán megvan 500kcl a csibemell salátával is 300 de összeséggében nem vészes:)
2011. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, elkezdted e már a kúrát, és soknak érzed, vagy nem, és csak papíron tűnik soknak. Ez a mennyiségű kaja szerintem egyáltalán nem sok, sőt, szerintem pillanatokon belül meg fog vádolni valaki azzal, hogy koplalni akarsz :-)

Mennyiségben lehet ugyan, hogy több mint az eddigi adagod, de alacsony kalóriatartalmú kajákból áll. Egy tál zöldbab meg egy tál sültkrumpli között ég és a föld a különbség, ha jóllakottságról beszélünk, pedig mennyiségre ugyanaz :)


(Egyébként nekem ez a sor egy kicsit gyanús:

ebéd:2 szelet csirkemell,1 tál saláta ->200 kcal

100 gramm csirkemell önmagában 112 kalória, két szelet az inkább 200gramm, az már több mint 200, és akkor még nem néztük a salátát.)

2011. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na ezzel a szöveggel hogy máshogy nem bírod ki a tanulást az életbe nem fogsz lefogyni.csak úgy elárulom én mindennap 5-6 órát vagyok úgy a suliba h csak gyümölcsöt eszem..érdekes tökéletesen vagyok..szóval a csoki felejtőős
2011. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ssup ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval, én is csak gyümölcsöt eszem...
2011. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen,a suliban és is szívesen elvegetáltam 1 almával is de most érettségi miatt kb 80 tételt kll bevágnom 2 hét alatt..oké lehet beszólni:) én vmi kompromisszumos megoldást szeretnék,szerintem napi egy csoki mozgás mellett még belefér..:)

köszi amúgy mindenkinek a választ:)

2011. máj. 19. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!