Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, hogy...

Mit kellene tennem, hogy eltűnjön a pocakom?!

Figyelt kérdés

Szoktam tornázni: először bemelegítek krémekkel is, és elliptikus-tréneren 15 percet, vagy ugráló-kötelezek szintén ennyit. Utána felülés, törzshajlítás, különböző gyakorlatok törzsre, combra, fenékre, karra nagyon kevésszer, mert azzal meg vagyok elégedve torna nélkül is. Ilyen szempontból szerencsés alkat vagyok, mert nagyon kevés "gyúrás" után látszik az eredmény, azonnal ~pár nap után~ kitüremkednek az izmok pl. a hasamon, vagy azonnal feszesebb, keményebb lesz a combom.

De a pocakom olyan, mint egy terhes kismamának, szigorúan csakis a köldököm alatt. Nem tudom, hogy az ott zsírréteg vagy csak bőr, de egyszerűen nem képes eltűnni onnan. Szoktam futni is ritkán (volt egy térdműtétem és amiatt nem lenne szabad pedig), sétálni pedig minden nap nagyon sokat, mégsem tűnik el. Lábemelést is csinálok, attól sem tűnik el, csak egyre nagyobb lesz, mintha nőne az izom, de az a kis hurka nem tűnik el.

Mit kellene csinálnom, hogy eltűnjön? Minden más már tökéletes ~legalábbis elértem a várt eredményt~ rajtam, csak az a kis pocak idegesít.

21/L


2011. máj. 17. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:

" Mit kellene tennem, hogy eltűnjön a pocakom?! "


Kevesebbet enni.És tutira eltünteti a szervezet a felesleget mindenhonnan,még a pociról is.

2011. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha olyan rengeteget ennék, máshol sem sikerült volna elérnem a kívánt eredményt.... :)
2011. máj. 17. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy máshol sem vagy annyira zsírmentes, csak nem látod annyira látványosan, vagy testkép zavar. Olyan nincs, hogy csak ott van zsír és csak onnan nem lehet eltüntetni.
2011. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezért írtam azt hogy nem vagyok benne biztos, hogy az zsír, lehet csak a bőröm vastag. Persze, hogy van rajtam zsír, a cickóim sem kicsik :)
2011. máj. 17. 11:41
 5/7 anonim válasza:
puha az a felület? nem szeretnélek semmiképpen megijeszteni, de nekem is volt mindig köldök alatt egz kis púpocska, de nem egészen hájpuha, viszont én mindig azt hittem róla. majd egyszer begyulladt és kiderült, hogy ciszta
2011. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Enyhe tapintásra olyan, mintha bőr lenne, csak vastagabb a kelleténél. Ha erősen megnyomom, akkor viszont kemény. Milyen cisztád volt? Milyen belső szervek vannak közvetlenül köldök alatt?
2011. máj. 17. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:
pedig diétázni kell keményen hogy eltűnjön. az lehet hogy nem eszel sokat de nem jó kajákat.(mármint ha tényleg háj van a hasadon)
2011. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!