Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem sokára szülni fogok, s...

Nem sokára szülni fogok, s van 10 hetem hogy visszaaszerezzem az alakom.165/50 voltam, de sajna a rossz géneknek köszönhetően nagyon csúnyán vizesedtem, de toxemia nélkül. Többi lent. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Hatalmas a babám is,38 hetesen volt 3,6 kg,s a nagymértékű vizesedessel együtt kb 20 kg jött fel,de úgy hogy nem ettem többet mint terhességem elott.De sokáig veszélyeztetett voltam,nem mozoghattam,majd hamarabb akart kibújni,s a visszatartokkal együtt fekudnom is kellett.


Munkám,szerződésem miatt augusztusban mar fotozasom van,tehát addigra mar a régi alakomnak kell lennie.De közben persze a kishercegnommel is foglalkozom.

Hogyan,s milyen módszereket tudnátok ajánlani?Minden érdekel....


2011. máj. 16. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt nem lehet sem koplalni, sem megerőltető sportot végezni, mert elapad a tejed. Nem hinném, hogy az alakod a legfontosabb ebben a pillanatban. Ha nem szoptatsz, azzal meg egy rakás betegség valószínűségét növeled a babánál, pl. allergia, cukorbetegség. Olvass utána és válassz.
2011. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak azután kezdj komolyabb fogyókúrába, miután abbahagytad a szoptatást. addig se kell egészségtelenül élni, ha csak simán nem nassolsz, és sokszor sétálni mész nem lesz bajod!
2011. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én hasonló cipöben voltam, mint Te; 163/60, a végéig +26 kg - mint egy elefánt akkora voltam:p

A korházból -13kg jöttem haza. Amíg szoptattam (4 hò) a kg nem mozdult. Amint abbahagytam 2-3 hét alatt eltünt 8kg, majd a maradèk fölösleg is 5 hó alatt. Nálam a hormonok okozhatták a "bajt" ill a mozgás hiánya (elötte mindig mozogtam vmit, terhesség alatt pedig feküdnöm kellett).

Szoptatás után: ebéd után kb 1 falat kaja sem (ez nálunk 5 táján van), sok savanyú gyümölcs: alma és narancs, kenyér és társai csak minimális, cukor és egyéb édesség alig, + R.Réka DVD itthon és sok-sok séta a babával. Jah, és sok víz!

Most (17 hó után) 54kg vagyok, mert alig tudok tempót tartani a lányommal:)

Pedig soha nem hittem volna,h valaha is a régi leszek!

Sok sikert Neked is!!!

2011. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát figyelj, ez első 6 hétben nemigen fogsz tudni mozogni sem, mert nagy fájdalmaid lesznek, tapasztalatból mondom.

Ha lenne segítséged az jó lenne, mert addig kicsit tudsz magaddal foglalkozni.

A hasad sajnos nem lesz az igazi, én 8 kilót szedtem fel terhesség alatt, és tiszta csík lett a hasam, és az oldalam.

próbálj meg annyit mozogni, amennyit csak lehet, de a gyerek legyen az első.

2011. máj. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"van 10 hetem hogy visszaaszerezzem az alakom."

A súlyod esetleg... De több helyen le van írva, hogy teljesen visszanyerje az ember az alakját, u.annyi idő, mint a terhesség. De ez még nem minden. Vannak dolgok, amik megváltoznak, és nem fog visszaállni. (Mint nekem a derekam, "kitágultak" a bordáim...")

2011. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!