Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen turmixot lehet este inni?

Milyen turmixot lehet este inni?

Figyelt kérdés

Rubint Rékára tornázom, már 19 kg-t fogytam is, de kicsit változatosabb étrendet szeretnék és olyat amitől fogyok a torna mellett.

Réka emleget valami turmixot, amit este, torna előtt ihatok. De miből áll az? Otthon készíthető, vagy por? Olyan tipp kellene, amiben sok a fehérje.


2011. máj. 11. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

google...


[link]

2011. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok a fogyáshoz!


A turmix, amit emleget, biztos, hogy valami "sajátmárkás update" trutymix.


Vagy sima fehérjeturmix, amit akár drogériában, sportboltban is beszerezhetsz, de hipermarketekben is láttam már.


Amúgy minden turmix, amit a turmixgépben kutymolsz, és végül pohárból iszod. Azt tegyél bele, amihez kedved van.


Nyáron én gyakran csinálok uborkából, fokhagymából, kaporból, és egy kanál joghurtból is, uzsonnára jó, vacsorára nem, mert erősen vízhajtó. :)

Lehet bele tenni túrót, tojást is, egy kis tejjel, gyümölcsökkel. Édes és sós ízekkel is kísérletezz bátran, a változatosság garantált!


Tejsavós italporokat is sok helyen be tudsz szerezni, a legtöbb drogériának van belőle saját márkája is.

2011. máj. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl.: zsirégető porok


[link]

2011. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem akármilyen gyümölcs, és natúr joghurt, egy kis tej.


végülis mindegy, csak ne tegyél bele se édesítőt, se cukrot, se semmit, maximum fél csepp mézet, vagy fél csebb rizsszirupot, fahéjat, de ezek elhagyhatók

2011. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Kipróbálom. :D
2011. máj. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!