Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Édességet minden mértékben?...

Édességet minden mértékben? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Május 1.je óta "diétázom" már 2 kg-t sikerült leadnom.


Ma viszont nagyon rossz napom volt,mert megkívántam az édességet, és elég sokat ettem.. úgy értem, csoki,gumicukor,joghurt,müzli stb.. és még a napi gyümölcs is banánra sikerült.


rosszul is vagyok, fáj a hasam stb.

de még rosszabb,hogy nagyon bűntudatom van és félek hogy ezzel a ( TÉNYLEG ) nagyon szörnyű nappal elrontottam mindent, rá sem merek állni holnap a mérlegre, mert nagyon elszomorodom, amúgy is elég jó hogy ezt a 10 napot csalás nélkül végig csináltam.mit tehetnék?


Nektek szokott ilyen lenni,hogy 1 hónapban egyszer nagyon kívántok valamit és nagyon sokat esztek aznap és utána nagyon rosszul érzitek magatokat?


4-5kg-t kellene leadnom június végére?

mit javasoltok,hogyan sikerülne?


tornászni mindennap tornászok.


kérlek segítsetek


2011. máj. 10. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs olyan nagy baj, de ha én elengedem egy nap magam akkor mondjuk egyetlenegy darab tejkaramella vagy ilyesmi..ennyit nem szoktam összeenni
2011. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én sem "szoktam".


nem tudom ma,valahogy nem érdekelt annyira, lehet mivel nincs jó napom és ezt régebben is valami édességgel próbáltam megoldani.

2011. máj. 10. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
1 nap miatt nem fogsz elhízni, holnaptól folytasd a diétát, és a mozgást (ma is mozogj) és kész. Nem dől össze a világ, amit felszedtél anno azt sem 1 nap alatt tetted, hanem hónapok évek alatt jött fel gondolom.
2011. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Havonta 1-2x egy ilyen nap ha becsúszik, attól semmi baj nem lesz. (Én 3 hónapig nagyon jól betartottam mindent, fogytam is. Aztán jött a húsvét, azóta nem tudok visszaállni. Nem az, hogy édességet zabálok, de tudom, h sz@rul eszek:-((( Vissza is jött másfél kiló.)
2011. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!