Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriára van szükségem...

Mennyi kalóriára van szükségem egy nap? Egy ebéd mennyi kalória átlagosan (sürgős! )?

Figyelt kérdés

173 cm és 54-5 kg vagyok,már mindneki azt mondja,hogy ne fogyjak tovább,mert már hajlok az anorexia felé...Ha ez mindig igaz is hízni nem akarok és már teljesen ki vagyok,mert hat külömböző kalória kalkulátort néztem meg és mindre külömböző jött ki.Azt sem értem,hogy az átlagos mozgás mit takar.Napi teendők?Iskolában mászkálás,utána pici gyaloglás,egy-egy tesi órával?Jah és egy normális ebéd amit a suliban adnak kb hány kcal?

14/L


2011. máj. 10. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

amit a suliba adnak kb 1400-1500 kalória...

Mi azt honnan a fenéből tudjuk hogy mit adnak a suliba,mennyit?És mit tesznek bele? -_-"

2011. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi...főzelék,hús.pörkölt,minden vegyesen,de én mindig kisebb adagokat kérek.Egyébként meg az első kérdésemre nem válaszoltál
2011. máj. 10. 15:11
 3/4 A kérdező kommentje:

akkor itt egy példa amúgy embédre,ma pl ez volt:

egy közepes tányérnyi káposztafőzelék,egy háromnegyed db baromfi vírslivel,leves pedig egy kisebb tányérnyi májgaluska leves...

2011. máj. 10. 15:25
 4/4 anonim válasza:

Ne a hülye kalkulátorokat nézd!! Amúgy 173 cm-hez tényleg kevés az 54 kilogramm,de mondjuk képet nem adtál,de eltudlak képzelni.=)És igen! MINEK akarsz tovább fogyni?? Piszkafa egyáltalán nem szép látvány..

Hogy a kérdésedre választ adjak : az attól függ.Hogy mennyit sportolsz. :) Ha heti 1-2órát,vagy még annyit se,akkor 1500körül.Ha viszont sportolsz,akár heti 4-5-6 órát,akkor viszont természetesen több lesz a fogyasztási igényed,2000kcal-ra is felmegy,vagy annál többre,de ne szaladjon el veled a ló.

Az ebéd pedig attól függ.Ha zsíros lében tocsogó étel,akkor elképzelhető hogy 1000kcal lesz az ebéded.Vagy még annál több.. Nekem az átlagos ebédem 400-500 kcal.

2011. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!