Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a napi...

Mit gondoltok erről a napi kajáról?

Figyelt kérdés

reggeli: 2 szelet teljes kiörlésű kenyér, pici vajkrém, sovány pulykamell sonka, kefir.

tízórai: 1 vilmoskörte

ebéd: tökfőzelék pörkölttel

uzsonna: 2 marék sótlan pirított földimogyoró

vacsora:2 szelet teljes kiörlésű kenyér, pici vajkrém, sovány pulykamell sonka, retek


ez volt a tegnapi menüm, most kezdtem diétázni, mert van rajtam 10-15 kiló felesleg :( jó ez?


2011. máj. 9. 09:17
 1/6 anonim válasza:

Kicsit több gyümölcs kéne pl így:

reggeli:1 szelet teljes ..... kenyér sonka meg egy alma vagy vmi más.

tízorai : az GOOD

ebéd : a pörkölt hizlal:S (ahelyett vmi mást)

uzsonna: GOOD

Vacsora : ugyan az mint a reggeli!!

2011. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

A teljes kiőrlésű kenyérben ugyanúgy megvan a kalória, mert gyorsan felszívódó szénhidrátot tartalmaz, ami lerakódik. Helyette süss ilyet (én ezt szoktam és tök finom):

kerek műanyag edénybe 1 tojás, fél evőkanál darált lenmag, 2-3 ek. kókuszreszelék, 3 ek. reszelt sajt, só, víz. Ezt pár percig mikrózni, de figyelni, ne száradjon ki. Kiveszem és mint egy szelet kenyér, megcsinálom szendvicsnek vagy bárminek. Nem kenyér ez, de úgy lehet használni és fincsi. És ez tuti nem rakódik le.

A többi viszont jó.

Olvasd el Szendi Gábor: Paleolit táplálkozás c. könyvét. Ez olyan étkezést ír le, aminek nem a fogyás a célja, hanem az egészséges táplálkozás és a betegségek megelőzése és csak mellékhatásként jelenik meg az, hogy az ember lefogy a természetes testsúlyára, amilyen húszas éveiben volt. Mi tapasztaltuk, több rokonom is csinálja és nagyon jó.Van a neten fóruma is, nézd meg. Ő egy orvos, nem üzleti célból írta a könyvét, hanem önzetlenül.

2011. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Előző vagyok: Szendi kutatásai kimutatták, hogy a zsír nem hízlal, a mostani állításokkal szemben. De ezt majd olvashatod. Így a pörkölt nyugodtan ehető. A tej a cukortartalma miatt nem valami jó.

Mi tapasztaltuk amiket leírt, nem csak úgy állítom, mert én nem szoktam ám mindent elhinni. De ez tényleg bejött.

2011. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem a vacsora kivételével 1 napra jó, nem kell ide több gyümi, hisz az is cukor. a vacsi legközelebb legyen zsírszegény túró zöldséggel, tojással, felvágottal, hússal, joghurttal, amivel jól esik, de szénhidrátot már ilyenkor NE!
2011. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A reggeli jó. Tízórai jó. Ebéd akkor jó, ha a főzelék nem liszttel lett sűrítve. Uzsi jó. A vacsora egyedül ami nem jó, este hanyagold a szénhidrátot, egyél helyette fehérjét!

A gyümölcsöt tényleg ne vidd túlzásba a sok cukor miatt. Zöldségekkel egészítsd ki inkább az étrended, ne gyümölccsel.

2011. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, igyekszem betartani a tanácsokat!
2011. máj. 9. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!