Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a napi...

Mit gondoltok erről a napi kajáról?

Figyelt kérdés

gondoltam felteszek én is egy ilyen kérdést:D

reggel: egy szelet barna kenyér margarinnal sonkával

kávé két cukorral tejszínhabbal

ebéd:kisadag kínai(rizs+brokkolis csirke+szezámaggos csirke)

+ fél liter zöld nestea

délután: sajtburger menü (sajtburger+kis krumpli+kis kóla)

kevés burgonyapüré+ fél tenyérnyi rántott hal

ööö nem fogyózok:D:D:D


2011. febr. 8. 15:28
 1/8 A kérdező kommentje:

uhh és még csak fél 4?:D

amúgy 17/L és 185 centi kb 60 kiló :D

2011. febr. 8. 15:30
 2/8 anonim válasza:
86%
En nem bírnék ennyit enni.xD
2011. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

húha de magas vagy.ás jó vékony is lehetsz :D ami a kaját illeti részemről ehetetlen,inkább meghalnék éhen minthogy ennyit és ilyet megegyek :D:D dehát mindenkinek más az ízlése.a mekis kaja a csúcs benne,az aztán az egészségtelenség felsőfoka,nemhogy fizetni nem fizetnék érte,de még ha ingyen adnák is sírva rohannék el.ja és semmi gyümölcsöt és semmi friss zöldséget(nyerset) nem ettél :D na meg szerintem sok a hús..xD

én ma eddig 3narancsot,1 banánt ettem délelőtt aztán spenótot,salátát,rizst,ja meg kis erőspaprikát :D:D(de nem eszek húst):)

2011. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

nem vagy semmi :D de ennek örülök, végre egy lány aki szeret enni, és nem csak a szája sír h jaaj nem eszek mert kövér vagyok (aztán egy hurka sincs rajta xd )

öö jól hangzik, bár ennyi én sem bírok enni :D legalább a mekiben igyál egy narancsüccsit :D

19/l

2011. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
soknak nem sok, de egy halom szemét - a kukába való, nem emberbe
2011. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ennyi kajától nem fogsz elhízni!!!

Egészséges is, csak a sajtburger menüt kellene lecserélni valami egészségesre, pl. cézár salira.ügyi vagy, tartsd ezt az étkezést.

Ja! és a vacsi mi lesz?Vagy az a hal?

2011. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
a kávéból a két cukrot, meg a tejszínhabot kihagynám. a kínai OK, de csak valami jó helyről. biztos finon is volt :) a McDöglesz nagyon gáz, az minden csak nem kaja. a halat én is szeretem, meg a krumplipűrét is :)
2011. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
öö nem tudom lesz e még valami eszegetés:Dlehet valami gyümit kellene.amúgy mekibe csak 2-3 havonta nézek be
2011. febr. 8. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!