Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekkel a paraméterekkel...

Ezekkel a paraméterekkel lehet egyszer jó alakom?

Figyelt kérdés

Eddig 9 kg-ot fogytam, 170 cm vagyok, jelenleg 71 kg.

comb: 57,5 cm

csípő: 94 cm

derék: 78 cm (ezt nagyon sokallom.....:(, aránytalanul vastag)

mell: 98 cm


Szerintetek milyen alakom lehet? Köszönöm szépen mindenki segítségét. Természetesen diétázom, hetente 6-szor edzek.


2011. máj. 5. 13:54
 1/6 anonim válasza:

Csak így tovább!!! Kitartás, és csodálatos alakod lesz! Az ideális súlyod úgy 63 kg körül van, ilyen szuper eddig elért eredménnyel biztosan nem lesz nehéz neked akár ezt is elérni.

Egyébként pedig ízlések és pofonok, az a fő, hogy neked (és a párodnak) tetszél, ha nézel egy bmi-t, akkor az alapján már nem vagy túlsúlyos.

2011. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71kg vagy, tehát még egy 10-est bőven ledobhatsz. Ha fogysz még ennyit, akkor nyilván lejjebb fog menni a derekad.
2011. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is néztem, hogy már az egészséges tartományban vagyok, aminek örülök, mert ez lényeges az egészségem szemponjából, csakhát ott van az a fránya esztétika.....A kitűzött cél 62 kg, de lehet már 65 is jó lesz, nekem a lényeg, ha a tükörbe nézek, akkor egy esztétikus, formás nőt lássak.
2011. máj. 5. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
ez szerintem nagyon jó :) én 175 cm 67 kg-val vagyok ilyen, igaz nekem a derekam 65 cm, a csípő 100. de legalább most már látom (meg te is), hogy mindenkin máshogy oszlik el a súly, és az arányokat nem lehet változtatni :/
2011. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 78 a derekam, én kimondottan elégedett vagyok vele, a csípőm 98, combom az 67 viszont, azt utálom. 170/78 és 26L. Alapvetően most már kezdem megszeretni magam, fogyózok, vagy mifene, és sportolok, pár kg már lement, ezek alapján neked szupi alakod lehet már most;-)
2011. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, tényleg látszik, hogy mennyire másképp vagyunk összerakva.:) Összességében nőies alakom van, de én vékonyabbnak hittem a derekam, de a fogyással szerintem főleg onnét fog lejönni, mivel ott bőven van még zsír.
2011. máj. 5. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!