Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdtem el foglalkozni a...

Most kezdtem el foglalkozni a helyes tpálálkozással, aki ért hozzá, mit gondol, ez elfogadható?

Figyelt kérdés

Eddig nem figyeltem oda mit eszem, már kb 2-3 hónapja heti 3szor rendszeresen edzek (néha-néha kimarad) és megpróbálok napi 5-ször enni, ált. 3 óránként.


A kérdésem az lenne, hogy ha nem akarok fogyni, de hízni se, csak mondjuk tartani ezt a súlyt meg formálgatni, akkor ez megfelel ennek a célnak? -->


Reggelire általában egy szelet kenyeret mindig megeszem, vmilyen sonkával, vagy szalámival, esetleg sajttal, 1 tojás, és egy pohár kefír puff.tönkölybúzával.


Tízóraira vmilyen gyümit eszem, vagy paradicsomlevet.


Ebédre rendesen megeszem amit főztek itthon, legyen az bármilyen leves, és főtt étel, de arra figyelek hogy inkább szárnyas húsokat, és köretet kevesebbet eszem + vmi savanyúság, zöldség, vagy befőtt.


Sajnos az édesség hiány mindig ebéd után jön rám, nem tudom hogy jobb ha ebéd után közvetlenül eszem, vagy lehozom uzsonnára. Mondjuk egy szelet csoki, vagy keksz, vagy 2-3 db házi süti, vagy piskóta vagy akármi. DE ha nem eszem édességet (minden nap azért nem szoktam) akkor eszem egy szelet sonkát, vagy egy fasírtot 2 ek. franciasalátával.


Vacsira már általában nem vagyok éhes, de egy tojás mindig lemegy :) mondjuk uborkával, vagy savanyúkáposztával.


Elég hosszú lett, megköszönném ha vki hozzáértő elmondja mi a hiba, min változtassak, vagy min ne :) Nagyon fontos lenne, mert szeretnék egészségesen táplálkozni, de úgy hogy az élvezet is megmaradjon:)


JAA és minden nap erősitek kb 15-20 percet este, és majdnem minden nap ugrókötél ( 10-20 perc).


17 lány (164/48)


2011. ápr. 27. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sportolsz is,és változatosan eszel gyümölcsöket,főzelékeket,tejterméket, fehér és vörös húsokat,akkor egészségesen táplálkozol,csak nem divatosan.
2011. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jó ez amúgy elég sovány vagy szerintem

édesség ellen próbálkozz meg azzal hogy túrót és joghurtot kikeversz és ízesíted (gyümölcs, fahéj, méz, kókuszreszelék, zabpehely, száritott gyümölcs, aszalt gyümölcs, magvak, mák, reszelt csoki (ét) kakaó stb stb

2011. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jól hangzik:) köszi a válaszokat!
2011. ápr. 28. 09:41
 4/9 anonim ***** válasza:
A csokit felejtsd el,es tokeletes.
2011. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem rossz ez az étkezés, de nem is jó.
2011. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem ehetek csokit? dehát nem fogyózom, én se úgy gondoltam hogy minden nap vmi nasi, de nem hiszem hogy ahhoz hogy egészségesen táplálkozzak, már nem fér bele :S főleg hogy mozgok eleget.
2011. ápr. 28. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért ez az étrend messze van a jótól.

Csokit ha muszáj enned, leginkább reggel vagy edzés után egyed, de egy kis édességtől, bármikor is eszed, nem dől össze a világ.

2011. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ilyet mondani egy nőnek, h ne egyen csokit... genetikailag beléjük van kódolva a csokifüggőség :D


am édességet negyed órával edzés előtt egyél, és ak annak az energiája csak segíteni fogja az edzést, és kevesebb alakué át zsírrá :)

2011. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

istenem...tartani akarja a súlyát...nem lefogyni:) igenis egyél csokit:) mondjuk csináld azt, hogy ha vágysz vmi édességre, akkor eszel ilyen túros-joghurtos csodát (amit egy előző válaszoló írt, és ez tényleg jo:)), esetleg van egy csomo diétás édesség neten, keress rá...és hetente kijelölsz egy napot mikor megeszel egy csokit:) semmi bajod nem lesz tőle...ha ezt is megvonod magadtól, késöbb meg ennél és enni is fogsz, csak rosszabb lesz...igy hozzászokott a szervezeted a csokihoz...persze nem azt mondom, hogy minden nap falj fel egy táblával...de megengedheted magadnak:)legfeljebb olyankor többet mozogsz:)

vegyél 60% feletti étcsokit..abból minden nap megeszel 1-2 kockával és megvan az édesség..nem hizlal ugy...sőt:) ártani nem ártasz vele:)

üdv

22L

2011. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!