Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam de NEM AKARTAM...

Lefogytam de NEM AKARTAM (mellemből is). Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elkezdtem aktívan futni és visszafogtam a szénhidrát, cukor fogyasztásomat. Sok vizet iszok, de nem fogyókúrázok. Mégis lement egy-két kiló, ami nagyon meglátszik rajtam. Amúgy sem vagyok valami nagyon vastag, nem volt rajtam plusz fölösleg, csak formálódni akartam. Mert a fenekem, combom "zsíros" szerettem volna kemény idomokat.


Nincs is ezzel gond mert keményednek azok az idomok, de lefogyott a mellem. Mit tegyek hogy visszakapjam az eredeti mellméretemet? Egyek ugyan úgy sokat és mellett mozogjak? Mit javasoltok?


2011. ápr. 27. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj mellplasztikát... Ezerszer el lett mondva, hogy lokális zsírégetés nincs, ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz. Mellből is.
2011. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-2 kiló nem látszik meg. 5-6 már inkább, az is csak akkor, ha vékony vagy. Mennyi volt pontosan az az 1-2 kiló?
2011. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

54-55 kg közt mozgott a testsúlyom. Most vagyok 52-53. 52 ritkán meg 52 alá meg pláne ritkán megy le.


Rajtam meglátszik mert amúgy is vékony vagyok. Meg az izom többet nyom súlyba mint a kiló. Tehát inkább a centik a mérvadóak.


De most nem ez a lényeg, mert kilóba nincs sok eltérés, centiben viszont annál inkább. És max 3-4 hete álltam rá kicsit jobban hogy odafigyelek az étrendre, testedzésre. Nem vonok meg magamtól kaját, csak megnézem hogy mikor mit eszek. Piszkosul könnyen formálódok, aki ismer az nem lepődik meg ezen.


De most az a gondom hogy visszahozhatom-e az eredeti súlyomat úgy hogy egyben feszessé teszem a fenekemet, combomat, de a mellem is visszább nő.


Lehetséges?

2011. ápr. 27. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ugyanúgy mozogj, hogy feszes légy, DE egyél többet. Egészséges dolgokból, de több szénhidrátot, még több gyümölcsöt. És imádkozz, hogy odamenj a plusz, ahová kell:)
2011. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha hízol nem csak a melledre fogsz hízni. ha vékony formás akarsz maradni viszont a régi mellméreteddel akkor csak a plasztika segít. rajtam régen volt 5-6 kiló plusz , elég nagy melleim voltak, aztán lefogytam és a melleim kicsik lettek. azóta ez nem változik, ha hízok akkor is csak a hasamon és a combomon látszik mellem ugyan olyan kicsi marad.
2011. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

12:04 ez nem jó hír :(

Mert én mindössze formálódni akarok, nem fogyni. De az van akkor amit az első válaszoló mond. Ha ég a zsír, akkor mindenhonnan.


Sajnos a plasztika szóba sem jöhet.


Nem hiszem el hogy nem lehet formálódni anélkül hogy ne fogyjunk!

2011. ápr. 27. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Formálódáshoz elég a sport, nem kell diétázni mellé.
2011. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

12:48 jelentettelek a moderátornak. Senki nem kíváncsi a hozzád hasonló válaszolókra.


Előtte szóló: Köszi a tippet, megpróbálom.

2011. ápr. 27. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!