Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hét alatt menyit tudok...

1 hét alatt menyit tudok lefogyniha rendesen eszem visszont sportolok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, 165 cm és 65 kg, leszeretnék fogyni, naponta 1600 kcal veszek magamhóz és minden nap futok, és tornázok (minden nap egy kicsivel többet), nem tudom hogy igy menyit tudok lefogyni egy hét alatt, kérlek válaszoljatok, elöre is köszi!
2011. ápr. 22. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Maximum 1 kilót.
2011. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyárra a bikiniszezonra így szépen lassan le fog rólad menni, ne koplalj! csak arra figyelj, hogy mindennap ennyit egyél, sok legyen a zöldség , gyümölcs, kevés hús, tészta, cukor és zsír. nem mindegy, hogy megeszel 5 tábla csoki és abból lesz 1600 kcal, vagy barnakenyeres, gyümölcsös, egészséges étrendből
2011. ápr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mivel 14 vagyok igy az anyum föz, és én ugyanazt eszem mint a családom csak persze mértékkel, és 6 óra után nem eszek
2011. ápr. 23. 00:27
 4/8 A kérdező kommentje:
amugy csokit persze nem, és ha van barnakenyér otthon akor csak azt eszek
2011. ápr. 23. 00:32
 5/8 anonim ***** válasza:
hát azért az étkezésre jobban figyelj oda.
2011. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
anyám csak bio dolgokat vesz, és odavan a zöldségekért, ugyhogy a zöldség és gyümölcs az megvan
2011. ápr. 23. 00:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy het alatt ne varj csodat. Ha nem koplalsz, akkor 1 kg fogyas varhato. A zoldsegek es gyumolcsok mellett figyelj oda a feherjebevitelre is. Az edessegeket/nasikat/cukros lotyiket ne edd, vagy ha igen, akkor csak mondjuk heti 1* egy kicsit. A mozgasod kituno valasztas, de szep fokozatosan szoktasd ra magad. Ezt a jo szokasodat pedig a kivant suly elerese utan se hagy abba. En egyebkent szinten 165 vagyok, es 65-rol indultam 2 honappal ezelott. 8 kg-t fogytam, habar engem sosem a kilok, inkabb a centik foglalkoztattak, de hatarozottan jobban erzem magam a boromben :)
2011. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is kb. 1 kg-al számoltam, és köszi a biztatást:)
2011. ápr. 23. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!