Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alma típusú elhízásnál....

Alma típusú elhízásnál. Hogyan lehet könnyen de tartósan fogyni?

Figyelt kérdés
Azt tudjuk,hogy csak helyi edzéssel (pl:csak hasra a felülés nem jó)nem lehet.Nekem olyan fogyókúra kéne amiben nem kell éhezni és mozogni sem annyit.hogy alig bírjak utána megmozdulni.
2011. ápr. 12. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet könnyen de tartósan fogyni?"


Nobel díjat kap aki ezt majd kitalálja . Hisz erről ábándoznak az emberek milliói.

2011. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szénhidrátok és zsírok csökkentése, helyette fehérjék fogyasztása, ez a legegyszerűbb.
2011. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mondan fogyókúra hat,ha betartják nem függ attól hogy te most alma típus vagy-e..viszont minden fogyókúra HÜLYESÉG,mert tartós fogyás,és egészség csak egészséges életmóddal érhető el,amit te nyílván nem követtél,ezért híztál el.ja és kevés mozgással ne sokat remélj,ha lusta vagy kövér maradsz,főleg hogy éhezni sem akarsz,a kettő márpedig nem összeegyeztethető.vagy éhezel és nem mozogsz vagy pedig mozogsz és nem éhezel.választhatsz.:)nekem az utóbbi szimpatikusabb.ne egyél olyanokat mint eddig és mozogj...nézz utána neten miket jó enni(zöldség,gyümi,alacsony GI-s ételek)és ennyi...ne várd hogy a szádba repüljön a galamb sportoljál
2011. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

minden*

bocsi

2011. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom jól,étrend változtatás és sport nélkül nem megy,én csak valami jó tanácsra lettem volna kíváncsi,de ez helyet kaptam egy bunkó beszólást.Ja és nem várom a galambot te lökött,ha nem tudsz normálisan írni valakinek akkor ne is tedd.
2011. ápr. 12. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!