Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cm és 49 kiló vagyok. Ez...

163 cm és 49 kiló vagyok. Ez jó vagy még fogyhatnék?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom megállja-e még a hitelét az a módszer hogy a testmagasságból le kell vonni 100-ast és a fennmaradó szám az ideális testsúly, plusz mínusz 5 kg. Tehát 163-100=63kg.

Én ezt kicsit sokallom de ekkora magassághoz minimum kell egy 55 kg.

Mellesleg van egy másik módszer azt most nem tudom konkrétan a számítást de írd be a böngésződbe hogy testsúlyindex és ott megtalálod hogyan kell kiszámítani a helyes súlyt és ott van egy tartomány is hogy tól-ig milyen csoportba tartozol, normál, sovány, elhízott, kórosan elhízott stb.

Egyébként meg ha nem állnak ki a csontjaid és nincsenek hurkáid, tokád, nagy labda hasad se, akkor nem lehetsz rossz.

2011. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ha anorexiás akarsz lenni akkor jó fogyást!
2011. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jó most nem 10 kilókat akartam volna fogyni,hanem max kettőt-hármat...De akkor ezek szerint nem kell.18,4-es a BMI-m,szóval nekiállok akkor hízni 1-2 kilót. (:
2011. ápr. 3. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!