Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék a fenekemből?

Hogyan fogyhatnék a fenekemből?

Figyelt kérdés
160 cm magas, 48 kg 18éves lány vagyok. Nagyon jó alakom van deréktől fölfelé, vékony vagyok, szép formás cicim és darázsderekam van, viszont a combom egy kicsit husis, és egyesek szerint széles a csípőm, mások szerint meg a fenekem nagy. Igazából nem löttyedt, mert kerek, de idegesít hogy ilyen nagy, és nem tudom milyen módszerrel lehetne kisebb. Hogyan kellene táplálkoznom, mennyit kéne mozognom és azt milyen formában kellene tennem? Már nagyon idegesít, hogy a fiúk többsége mindig mondja -persze ezt nem nekem, hanem a fiúismerőseimnek-, hogy milyen jó csak LENNÉK, ha nem lenne ilyen nagy seggem...
2011. szept. 26. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mióta szobabicajozom azóta nagyon sokat változott a fenekem, jó nagy meg husis volt de most már formája is van! Combról is sokat fogytam. Azokkal a fiúkkal meg ne foglalkozz, akik nem fogadnának el így azokkal próbálkozni s felesleges.
2011. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Azt mondják helyi zsírégetés nincs - de ezt megcáfolnám. Futással pl. tuti le fog menni a combod és a popsid, a többi területről is talán, de elsősorban ide fog hatni.

Vigyázz, mit csinálsz, mert az erősítő gyakorlatok izmosítanak, és akkor megmarad a méret, vagy a képződő izomtól még nagyobb lesz. Én a futást ajánlom. Az a leghatásosabb, és ingyen van :)

2011. szept. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az az jól mondta az előző
2011. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, helyi zsírégetés nincs. izomzatodon alakíthatsz, de zsírt megfelelő diétával csak az egész testedről tudsz "fogyasztani".

ez tény, nem példák kérdése.

hogy ha tudod már, hogy a testzsírodat csökkentenéd, illetve az adott izomzatodat erősítenéd (farizom, combok stb.) akkor ehhez kellene étrendet és edzést követned.

2011. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondják helyi zsírégetés nincs - de ezt megcáfolnám. Futással pl. tuti le fog menni a combod és a popsid, a többi területről is talán, de elsősorban ide fog hatni. "

Nem. Azért, mert neked oda hatott, az nem azt jelenti, hogy neki, vagy a szomszéd Marikának is oda fog hatni először. Alkat kérdése, és mivel ott raktározza el a felesleget, elárulom neked, onnan fog fogyni UTOLJÁRA!!! (Bár 48 kg-ból nem tudom, hova, de mind1...)

2011. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést, akkor megkérdezem másképp; hogyan formálhatnám a fenekemet és a combjaimat, mit sportoljak, hogyan étkezzek és mozogjak, hogy kisebb legyen a fenekem és a combom? Mindenhol nagyon vékony vagyok, egyedül ott lettem túl széles és kerek... Hiába vagyok 48kg, a fenekem túl nagy, szeretném ha kisebb lenne.
2011. szept. 29. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor a fenekeden zsír van, gondolom nem izmosítottál fenékre..? nem is tudnál, költői kérdés volt.


fogyás: szálkásító étrend

tömeg növelés - tömegnövelő étrend. + edzés mindkettőhöz.

kb. ennyi. így mennyire érthető? 0-10 skálán :)

2011. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi tartozik a szálkásító étrendbe? Még sosem fogyóztam, valaki segítene? :S
2011. szept. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!