Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a napomat?...

Nagyon elrontottam a napomat? A barátnőm szerint nem szabadna ennyit ennem amikor fogyókúrázom.

Figyelt kérdés

Reggeli:tojásrántotta (2 tojásból)

Tízórai:7days croissant (ezt tényleg nem kellett volna.)

Ebéd:kettő nagyon kicsi fasírt 1 almapaprikával.

Tízórai:egy műzli szelet,alma

Vacsora:3 csirkemell sonka,2 kicsi szelet paprika és 1 szelet trappista sajt.


2011. márc. 30. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem látom olyan ijesztően soknak. :)

Esetleg a croissant helyett vmi kevesebb kalóriájú dolog kellett volna, ami egészségesebb, némi gyümölcs vagy egy kis adag saláta kevés öntettel vagy anélkül. Esetleg 1-2 db hamlet, tudod ami puffasztott gabonából van.

2011. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a barátnőd fogyatékos... :S a diéta nem azt jelenti,hogy sanyargatod magad,hanem azt,hogy odafigyelsz magadra és tudatos vagy... én ezt a kajamennyiséget kifejezetten kevésnek tartom. :S
2011. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem olyan sok. A croissant-t jó lenne valami mással helyettesíteni, de am a világon semmi baj vele. Én kb ennyit eszek mindig. Mennyit eszel te átlagosan? o.o Mert ha ennél kevesebbet, az már koplalás-hatású, ami ugye nem tesz jót...
2011. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem tudom, te hogy vagy vele, én ennyivel éhenhalnék, szóval nem hinném, hogy elrontottad volna. :)
2011. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem sok, csak rossz: a croissant tele van cukorral és szénhidráttal, a tojást meg nyilván zsírban sütötted. Ha a tojást simán megfőzted volna és ettél volna hozzá egy vékony szelet pirítóst croisant helyett meg ehettél volna mondjuk egy narancsot. Így se éheztél volna, viszont nem tömöd magad cukorral meg zsírral. Nézz utána alaposabban a dolgoknak, mert így nem fogsz fogyni.
2011. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
hát tegyük fel hogy ma nem fogytál, de ha eddig fogytál pár kg-t nem híztad vissza. de ha fogyózol ne egyél ennyit.
2011. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bix ***** válasza:
54%

nem lenne ez rosz, ha nem ennyit enne a 8 éves unokaöcsém is, de lehet hogy kicsipicit többet... ez így tök jó csak pl vitaminok rész mikor jön az étkezésedbe? ezt a mennyiséget, vagy egy hajszálnyival többet hosszútávon is tudsz tartani? mert tök jó hogy a nők fogyónál lemennek a babakajára mennyiségben is, de ahogy lefogynak utána nem tudják tartani a súlyt, a válasz meg is van.


zöldséget kéne tolni rendesen. salátákat, az se baj ha kerül bele egy kis csirkemell, hal, akármi. változatosan, a rendszeres étkezés már jó, de ennél azért több vitamin és hasznos tápanyag kéne, ez amit leírtál nyúlkaja, és még ők is éhenhalnak vele.

2011. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sikeresen éhezteted magad! Ha 800 kcalt megettél ma, akkor lehet, hogy nagyon túlzok (sőt, biztos, mert közben sétáltál, meg éltél; ennyi kaja az alapanyagcserére sem elég). Ez nem fogyókúra, hanem masszív koplalás. Sebaj, amint abbahagyod, a duplája fog visszajönni, de te tudod.

2. Hol a mozgás??? Ha rendszeresen sportolnál, tán meghozná az étvágyad, és ennél is valamit.


Kb. 950. Gratula! :(

2011. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, a bnődet meg vágd fejbe, ha erre azt mondja, sok.
2011. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A barátnőd egy idióta, ez jutott eszembe először. A croissant-nal is csak annyi a gond, hogy sok mesterséges anyag lehet benne, de amúgy délelőtt elvileg lehet több szénhidrátot enni.

A többieket kiegészítve: még az, hogy éheznék, de például figyelni sem tudnék rendesen órán (gondolom legfeljebb középiskolás lehet a kérdező). Amikor nem eszek rendszeresen, változatosan, akkor sokkal feledékenyebb is vagyok és fáradékonyabb.

2011. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!