Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már több napja reggelente...

Már több napja reggelente tornáznék, de nem tudok felkelni. Hallom, hogy csörög az telefon, kinyomom és tovább alszok. Mit tegyek, hogy fel tudjak kelni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán nem elég erős az elhatározás..
2011. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

feküdj le időben!:D

viccet félretéve, én úgy szoktam rá,hogy bár tudom hogy nagyon szar,felkapcsolom a villanyt,és felülök,még ha félig nyitva is a szemem. a fény kiveri az álmot a szememből:)

2011. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tornázz este vagy délután, amikor ébren vagy ;)
2011. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítsd a telefonodat fokozatosan hangosodóra, és tedd elérhetetlen helyre. garantáltan kimegy az álom a szemedből, mire előkaparod :)
2011. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok mentségeket keresni, de korán lefekszek aludni fél 8 és 8 között, attól függően, hogy mennyit kell másnapra tanulnom és mire végzek. Reggel pedig 4-kor kelek. Hangosodón van a telefonom. Azért köszi a válaszookat!!!
2011. márc. 20. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!