Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minek higyjek? A tükörnek,...

Minek higyjek? A tükörnek, vagy a telefon fényképezőjének? :- (

Figyelt kérdés

fogytam 19 kilót. viszonylag megvagyok elégedve magammal , amikor tükörbe is nézek, nem látom olyan kövér disznónak magam mint régen. De amikor fényképet csinálok telóval, akkor úgy nézek ki a képeken mint egy disznó , kövérebbnek látszom rajta mint amit a tükörben látok. (Még 8 kilót szeretnék fogyni)

Ilyenkor arra gondolok h a tükör torzít, és nem azt látom mint amilyen vagyok , vagy arra hogy a telefon nem jó képeket csinál. (Samsung Star...). Pedig a tükör szerintem nem torzít.


2011. szept. 27. 23:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

A testzsírszázalék értékednek elhiheted,hogy igazat mutat.

A kieresedett has is arról árulkodik,hogy nincs zsírréteg a bőr alatt.

Szóval minél több eredet látod,annál jobb vagy.

Ha nő vagy,akkor nem kellenek erek,elég 20% környékére beállítani a testzsír%ot.

2011. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A hasamon nem látok ereket.. Hasra hízós típus vagyok, és ott van még az az utolsó 8 kg felesleg amit leakarok adni.
2011. szept. 27. 23:56
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
nyugi, a telefon torzít. nagyon nem mindegy, hogy milyenek a fényviszonyok, hogy mennyire vagy lebarnulva, milyen szögből fotózod... nekem is ocsmányak az előtte-utána képek, közben én látom a tükörben. igaz nekem csak 5 kg, de a nadrág is lötyög rajtam. a ruháidon biztos érzed, nem?
2011. szept. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Az úgy nevezet nagy látószögű optika hajlamos a torzításra, nem tudom milyen a telódban lévő, de inkább a telefon torzítása esélyes.
2011. szept. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
A telefonnak semmiképp se, hiszen MINDEN TELEFON nagylátószögű objektívval van szerelve, akár 24, de 20 mm-esek is lehetnek, ezáltal rendkívül torzítanak. Minél közelebb van a fotóalany, annál jobban. Ha lefényképezed a szobádat, láthatod, hogy görbék a falak.
2011. szept. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám, már én sem tudom minek higgyek, bár én a laptop kamera-felvétel után szörnyülködtem el, hogy na nemár, ezt a tükörbe nem is lehet látni, meg hogy ezt nem akkorának mutatja, és hogy akkor melyik az igaz???

Nagyon remélem, hogy a tükörben azért meg lehet bízni, azok általába mindenhol majdnem ugyanazt mutatják, mert ha nem akkor elég gáz ahogy kinézünk...

2011. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Elég, ha csak egy kicsit dől meg a szög, ahogy fényképezel, és máris torzít (ha felülről fotózol, vagy lefelé van döntve a telefon, nagyobbnak tűnik a felső tested, ha alulról fotózol, vagy felfelé dől a kamera rész, akkor meg alul vagy nagy, felfelé "mész össze":-D)

A tükörnek higgy inkább, bár abban se mind1, milyen távolságban nézed. (Én pl igyekszem minél messzebb állni, mert ha túl közel állok, hajlamos vagyok egyenként nézni a részeket, és úgy nagyobbnak tűnik...)

2011. szept. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

( Akár milyen távolságban/szögben nézem magam a tükörben, ott akkor sem látom magam annyira kövérnek. Telefonnal meg akármilyen távolságból/szögből készítem a képeket, azon sokkal kövérebbnek látszom mint a tükörben..)



Köszi. Megnyugodtam , akkor a tükörnek hiszek nem a telefonnak. :)

De a ruháimon is látszik a változás, mindegyik ruhám nagy rám, majd ha sikerült leadnom ezt a 8 kilót, akkor új ruhatárat kell vennem...

2011. szept. 28. 09:42
 9/19 A kérdező kommentje:
A számítógép kamerafelvételéről nem is beszélve, megrémülök saját magamon... :S
2011. szept. 28. 09:44
 10/19 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam pont ezért tükörbe és gép kamerájával is, hogy álljon mellém a barátom, és akkor hátha látom, hogy melyik torzít és mennyit, vagy mennyit nem... De csak azt vettem észre, hogy a saját szemem csap be,mert rajta azt látom, hogy igen itt is meg ott sem stimmel, de felismerhető hogy ő az, rajta látom az 'optikai deformáltságot'- magamon viszont nem-asszem, akkor hogy nem...remélem..; a tükörrel is ez a helyzet, bebeszélem magamnak, hogy vékonyít, és élőben husibb vagyok, és mikor mellém áll és én is az ő tükörképét nézem nem vélek nagy torzítást felfedezni, akkor azt hiszem, hogy mindkettőnket becsap a tükör, az ő véleményét ezek után inkább nem részletezném...:-)
2011. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!