Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minek higyjek? A tükörnek,...

Minek higyjek? A tükörnek, vagy a telefon fényképezőjének? :- (

Figyelt kérdés

fogytam 19 kilót. viszonylag megvagyok elégedve magammal , amikor tükörbe is nézek, nem látom olyan kövér disznónak magam mint régen. De amikor fényképet csinálok telóval, akkor úgy nézek ki a képeken mint egy disznó , kövérebbnek látszom rajta mint amit a tükörben látok. (Még 8 kilót szeretnék fogyni)

Ilyenkor arra gondolok h a tükör torzít, és nem azt látom mint amilyen vagyok , vagy arra hogy a telefon nem jó képeket csinál. (Samsung Star...). Pedig a tükör szerintem nem torzít.


2011. szept. 27. 23:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nálam pont fordítva van,nem tudom miért :o)
2011. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
miért nem viselkedsz erős és intelligens emberként, és foglalkozol kevesebbet a kinézeteddel? zavaróan egészséges lenne elfogadni magunkat?
2011. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Könnyű ezt mondani , 25-30 kiló felesleggel nem tudtam elfogadni magam... De még így sem nagyon.
2011. szept. 30. 12:31
 14/19 anonim ***** válasza:

tükörben elfogadnád magad, de fényképen nem.

mentális problémák, testkép zavar - ugye ismerősek? amúgy nem lehet, hogy sokat foglalkozol azzal, hogy elfogadod-e magad, és mondjuk keveset foglalkozol más dolgokkal?

2011. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Így van.
2011. szept. 30. 12:47
 16/19 anonim ***** válasza:

nagyon sok fiatal van így. és én nem mondom, hogy ez rossz, ha titeket nem zavar. de ilyen életszemlélettel nehezebb lesz majd párt találni, családot alapítani, önállóan megállni a munkaerő piacon, szembenézni a problémákkal: betegség, erőszak, gazdaság válsága, emberek elvesztése..


én csak ezek miatt ajánlanék változtatás.

2011. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Remélem hogy ez változni fog. Kezdek kibékülni, és elfogadni önmagam... de még mindig nem az igazi. Rengeteg pozitív visszajelzést kapok hogy milyen jól nézek ki stb... Volt olyan is akit rég nem láttam, és alig ismert fel ekkora fogyás után.


Ha sikerül leadnom ezt az utolsó 8-9 kilót, én leszek a legboldogabb ember... :)

2011. szept. 30. 13:17
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
gyere velem taichizni..
2011. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Azt még nem próbáltam.. :)
2011. szept. 30. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!