Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétámban most a kávé és kóla...

Diétámban most a kávé és kóla helyett rákattantam a kakaóra. Egy nap 3-4 bögrével iszom, édesítőszerrel. Sok-e ez?

Figyelt kérdés
:)
2011. márc. 16. 08:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én anno átálltam a kakaó/tej kombinációra napokig. Mellette pedig semmi mást nem kívántam. Enni se nagyon volt kedvem.
2011. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Naponta 2 liter tejet fogyasztottam el így anno.
2011. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy tényleg egy kiadós kakaó jó az éhség ellen is. :)
2011. márc. 17. 20:29
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne édesítőszerrel idd, igyad finom Nestlé (az a béna barna nyúl van rajta) kakaóval, de csak 1 bögrével naponta.


Ne igyál sok kakaót, de az a kevés legyen nagyon finom :D

2012. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Habár már nem igen aktuális ez a kérdés,mégis fontosnak tartom leírni vélemnyemet,hogyha esetleg valaki (úgy ahogy most én is) véletlen ide keveredne akkor ne higyjen el mindent.2,5 óra aerobiccal kizárt elégetni 1200 kalóriát. Egy óra futás,gyors tempóban azaz kb.16-20km/h-s gyorsassággal,megállás nélkül,is csak 800-1000 kalóriáig terjed.Na most vegyük azt alapon,hogy egy átlag ember maximum 12km/h-val fut,amennyiben nem él sportoló.Ráadásul lehetetlennek tartom,hogy jobban teljesíts,mint pl.Béres Alexandra akinek az egy órás aerobic lemeze 400kcal körül mozog.
2014. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!