Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tracy Anderson edzésprogramja...

Tracy Anderson edzésprogramja hatásos?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

minden edzésprogram hatásos, és szerencsére elég sok van a piacon ahhoz, hogy mindenki megtalálja a számára ideálisat! azt már nehezen tudom megmondani, hogy neked melyik a jó! én pl. nagyon elégedett vagyok Rubint Réka és Béres Alexandra tornáival! Réka intenzívebb, keményebb edzéseket tart, míg Alexa többet nyújt! A két torna hasonló, és mégis teljesen más! (nem mellesleg pokoli jó alakom van annak köszönhetően, hogy: odafigyelek a táplálkozásomra, és egyik nap egyik, másik nap a másik tornát nyomom le!) Remélem segítettem!

21L

2011. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nézd meg ezt az oldalt (hasznos, ha tudsz angolul), itt nagyon jó kis edzések vannak, hatásosabb mindennél, amit eddig próbáltam. Direkt otthon edzéshez készültek a filmek, az én testemet nagyon látványosan átformálták ezek a gyakorlatok. Én próbáltam már Rubint Rékát, Béres Alexandrát, Tracy Andersont, de ezek mind kutyaf.szák ehhez a csajhoz képest. Igaz, izzadsz, mint a ló, és hulla leszel, mire megcsinálsz egy "workoutot", de nagyon hatásos! Nézd csak meg Zuzannát! [link]
2011. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 agi91babe ***** válasza:
Nekem a kedvencem lett Tracy Anderson edzésmódszere, más tornáknál úgy tűnt számomra, hogy csak szélesebb,nagyobb lettem, még rendszeres kardió mellett is. Ez a fajta eddzés viszont kisebbé feszesebbé és szálkásabbá tett. Másfajta izmokat mozgat meg. Szerintem eleinte 2-3 hónapig érdemes minden nap csinálni, mert úgy lesz valóban tartós az eredmény. Utána már elég kb heti 2-3 szor variálva másféle sporttal is. :)
2013. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dogydog válasza:

Én már a 3.szinten járok! Nekem nagyon bejönnek az edzések.

Fogytam 3 kilót, formásodott a karom, fenekem, combom.

El kezdtem róla blogot is írni.

fogyas.blogger.hu

2013. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!