Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok? Kevés? Elég? Hogy 3-4kg-t...

Sok? Kevés? Elég? Hogy 3-4kg-t fogyjak? LEnt

Figyelt kérdés

Mai kajáim:


reggeli: 1 szelet tk toast 1 kocka sajt(medve)2db pulkyasonka. kávé.


ebéd: 2 db (1pár)virsli 2 tk piritóssal.sonka,light mozzarella.paradicsom.


vacsora: 1 alma, kefír.


a mai napom ilyen volt, de persze változatos az étrendem.

vélemények?


tudom hogy a virsli nem a legjobb vagy mi, de ez volt itthon és nem a legszarabb féléből!!


2011. márc. 10. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

hány éves vagy 1,5? ha nem akkor kevés volt


paramétereid amúgy? mit sportolsz? bár a kérdést visszaszívom, mert ha e mellett sportolnál már rég elájultál volna....

2011. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hat tudni kene hany kilo vagy, milyen magas, eletkorod, no vagy ferfi ... es szerintem 3szori etkezes nem eleg.. inkabb 5 -6


egyebkent ez az etrend igencsak kevesnek tunik lehet vagy 5-600 kaloria az egesz...


mondjuk egy 25eves 180 magas sportolo ferfi 72 egesz mas kaloriat fogyaszt mint egy 33 eves 170 magas 62kilos no


de a 600 gyerekadagnak tunik (namarmost a fogyokura nem lesz maradando ha lefelezed a kaloriabevitelt...csak aprankent csokkentve jo..


mondjuk egy 98kilos ferfi aki keveset mozog (ulo munka) akar fogyni pl. (sacc) a normal napi kaloriaadagja 2800 helyett leviszi 2400-re 3-4honapig..lead par kilot aztan leviszi 2200ra..stb. nem lehet rogton megfelezni, vagy kesobb visszaszeded ugy ahogy leadtad


es a szenhidrat-feherje-zsir arany se mindegy, de amiket leirtal azokkal nincs gond (bar a virslibol baromfit ajanlanek) es en tennek bele egy tizorait is (pl alma+kockasajt/keksz) a vacsora legyen uzsonna...es a vacsoraba/uzsonnaba is kell szenhidrat, nem sok, egy fel zsomle..2 keksz... de valami kell


az ebed meg legyen normalis..1tanyer leves/fozelek/tesztafele..valami...


ne hidd hogy nagy a kulonbseg 1 par virsli 1 zsomlevel lehet vagy 200 kaloria.. 1 tanyer leves masodikkal meg 380 ... es a 2 virslitol ehes maradsz...

2011. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

persze a szamadatokat csak ugy "sacc"ra irtam lehet hogy tevedek igen nagyot akar a duplajat is..szoval ne erre alapozd, vannak tablazatok:D


(az biztos amikor en elkezdtem egy kb 1800 kalorias fogyokurat amit egesz masnak (anyamnak) allitott ossze a dietetikus... akkor elegge nehezen indult a fogyas, es szenvedes is volt:D es aztan beindult tul gyors lett, jo lottyett lett a borom, hiaba szedtem a vitamint is.. .stb:D)


jo tudom mas ha a celod 3-4 kilo leadasa, sose ertettem azokat akik 3-4 kilo miatt fogyoznak... nem fogyozni kell te meg nem vagy elhizva jo eroben vagy..inkabb sportolj

2011. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!