Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire egeszseges ez a...

Mennyire egeszseges ez a dieta? Egy nap csak egy fel almat egy szelet csirke mellet eszek egy kis rizzsel (tovabb lennt)

Figyelt kérdés

vagy csak siman csirket egy kis rizzsel es mindennap futok es tonizalom magam masszirozo geppel,mennyit fogyhatok varhatolag(2-3liter izet iszom)

15/L


2011. márc. 7. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Addig fogsz fogyni, amíg nem marad melled, csak egy horpadás lesz a helyén, nagyon csini leszel!


Az almát meg feltétlen hagyd ki, hátha nem csak alultáplált, de még skorbutos is leszel a végére!


Itt ülsz a net előtt: tájékozódj, mit jelent az egészséges táplálkozás!

2011. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Huu koszonom ,sokat segitettel!!!

Azert tettem fel ide ezt a kerdest es azert nem nezelodok a neten mert mar megtettem es annyi mindent lattam es annyira utik egymast a dologok,hogy inkabb titeket kerdezlek mert gondolom hogy aki a fogyokura temaban mozog annak mar vannak tapasztalatai es tud segiteni normalisan!

egybkent nicsnen semmi taplakozasi zavarom hanem tenyeg ra m fer a dieta!

2011. márc. 7. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer azt hallottam a tévében, hogy aki hízni akar, ne egyen egy napig.

Ez az idő pont elég arra, hogy a szervezete raktározó üzemmódba kapcsoljon és ha ezután eszik az mind felesleggé alakul. Nekem személyszerint az a módszer vált be, hogy két és fél óránként ettem keveset, egészségeset és rengeteg folyadékot ittam. Amíg ki nem próbálod nem hiszed el, hogy hatásos, de tényleg beválik.

Amikor reggelizel írd fel, hogy ahhoz képest mikor lesznek a következő étkezéseid minimum ötször egy nap és legalább három liter víz. A hat után ne egyél tanács is téves, ha éjfél körül mész aludni 8-ig még nyugodtan ehetsz. Én délután azért odafigyelek a szénhidrátra, hús, zöldséggel, salátával, virsli...

2011. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De hát ez nem diéta!! Igenis, olvasgass. Ha máshol nem, hát itt, a gy.k.-n és meglátod, a hozzáértők azt fogják javasolni, hogy normálisan étkezz. A mozgás jó, a futás maradjon (a leghatásosabb mozgásforma), de ez az "evés" semmi. Ettől csak legyengülsz, leépíted az izmaid, és hiánybetegségeid lesznek. Többször egyél keveset, de a lényeg a mozgás!
2011. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mackó3 válasza:
Hé nagyon is ügyes vagy,ha sok a felesleged jól csinálod,ne hallgass azokra akik elvennék a kedved,de: vigyál be több gyümit és zölcsit és a folyadék meglegyen legalább 2-2,5l naponta...kétszer csináltam végig,két baba után, mínusz 22kg és másodszor mínusz 18kg,és nem lettem behorpadva sehol,inkább megizmosodtam :))) hajrá!!!
2012. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!