Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyókúrázzak? Mit...

Hogyan fogyókúrázzak? Mit egyek, ami ad energiát is, meg gyorsan el is fogyasztható?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, reggel 8ra megyek órára, este fél8kor végzek. Közben alig eszek, nincs időm, kekszet rágcsálok, esetleg egy banán. Amikor visszaesek a koliba, addigra olyan éhes vagyok, hogy teletömöm magam. Csütörtökre tudtam felvenni tesit, ezenkívül hétfőn van tesimódszertan óra után egy félórás mozgás. Elhihetitek, hogy napi 12 óra tanulás, meg rohangálás után, örülök, hogy ágyat látok, nincs kedvem mozogni. Így van ez hétvégéken is, délelőtt kialszom a hetet, délután családlátogatás, stb...

165 cm vagyok, 58 kg.


2011. febr. 25. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyümölcsökből szinte bármi: banán, narancs, mandarin, szőlő, alma.


Magvak: kisebb maréknyi natúr!! (nem az agyonsózott, pörkölt változat) mogyoró, mandula, dió.


Szendvics: teljes kiőrlésű zsemlével vagy kenyérrel, kevés margarinnal, soványabb sonka, sajt + zöldségek (paprika, paradicsom, retek stb.).


Fehérjeturmix (pl. Sciteces), 2-3 deci tejjel összeturmixolod és berakod egy üvegbe.


Palackos natúr kefír vagy joghurt.


A túró is tök jó lenne, mert nagyon laktat,de nincs benne sok kalória. Én pl. össze szoktam keverni egy kis édesítővel vagy kókuszreszelékkel és úgy tök finom. Annyi, hogy ezt elég nehéz magaddal vinni vagy a suliban megcsinálni...


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Én délelőtt, délben ennék 1-1 szendvicset, gyümölcsöt is inkább akkor.

Délután pedig már inkább fehérjét kéne enni. A magok is idetartoznak.

2011. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!