Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet a dolog vagy...

Így sikerülhet a dolog vagy még változtassak valamin?

Figyelt kérdés

180cm 95 kg vagyok férfi, 22 éves. Fogyni szeretnék valamennyit, igazából nem mondanám hogy nagyon sok rajtam a felesleg, a tömegem nagy része is izomból fakad, de hasam azért van meg itt-ott jobb lenne fogyni és szálkásítani.


Most elkezdtem edzeni rendszeresen, plusz emellett amin változtattam az eddigiekhez képest: reggelire mindig más, olyankor eszek talán a legtöbbet. ebédre valamilyen hús(leginkább csirke) rizzsel vagy hasonló, este viszont már csak zöldség(paprika,paradicsom,uborka), túró, kefír, mozzarella, ilyesmik. Ami még változott hogy pl üdítők helyett már szinte mindig csak vizet iszok és fehér kenyeret is nagyon-nagyon ritkán eszek.


Szerintetek így sikerül megfelelő alakot kialakítanom vagy van még esetleg 1-2 jótanács?


2011. febr. 22. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

sztem így fog sikerülni

annyit egészítenék még rajta hogy én az ebédhez még ennék vmilyen zöldségfélét (akár párolt répát, párolt brokkoli/zöldbab, saláta vagy csak simán ecetes uborka, savanyúkáposzta, céklasaláta) és a 3 főétkezés között tartanék két kisebbet ahova 1-1 narancsot, almát, kiwiw, mandarint tennék be

2011. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Igen sikerülhet. A fehérkenyeret teljesen mellözd inkább egyél magvas kenyeret.

És csakedzéssel nem érsz el sok mindent hasra bicikliz v fuss is legaláb 20-30 percet.

hiddel megéri:)

És egyél nyugottan napi 4-5 ször. keveseket

reggelire müzli v 1 szendvics.. tizóraira is megfelel. az ebéd az jo melle husa v sonka félék zöldséggel..

uzsonnára konzervet ajánlanék paradicsomos hal v akármi ami nem annnyira hizlaló és ha vacsorára ha netán még éhes lennél.. akor párolt zöldség..v joghurtok.(cukor mentesek)

Inni igyál zöld teát nem annyira finom. de serkenti a zsírok égését fölega citromos. persze a vizis tökéletes és napi 1 pohár tej is belefér:)

2011. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az edzést egyébként úgy értettem hogy kondi + bicikli/futás. Meg végülis szerintem az is számít hogy átlagban napi 30-40 percet sétálok (ahelyett hogy 30 m-t is villamossal mennék mint egyesek..)

2011. febr. 22. 22:11
 4/6 anonim válasza:

Akorjo:)

Légy kitartó és sikerülnifog.

2011. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el a sok folyadékot kb 2-3 liter naponta és minden étkezés előtt egy pohár víztől hamarabb eltelsz.A kenyérből mindegy milyet eszel mind ártalmas a szénhidráttartalma miatt.egyél helyette inkább hust:)Gyümölcsből a graepfruit a legjobb vigyázz a banánra meg az igen édesekre.A zöldségből is a "zöldek " a jók.
2011. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyümölcsöt nem nagyon eszek, max mandarint meg narancsot. Kenyeret meg valamilyent muszáj ennem :D de tényleg, vannak olyan ételek amikhez csak kenyeret bírok enni. Ennek ellenére nem eszek sok kenyeret, félreértés ne essék. Pl mondjuk reggel ha épp paradicsomos halat eszek, ahhoz azért szerintem elmegy a barnakenyér.
2011. febr. 22. 23:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!