Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hol tart a fogyókurával?...

Ki hol tart a fogyókurával? Ki mennyit fogyott már?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 14:19
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

126 kgról indultam. Eddig próbáltam sok fogyókúrát, de ezeket egy idő után nem tudtam tartani. Három hete belefogtam az életmódváltásba, nagyon figyelek arra, hogy mit mikor eszek, és mennyit. Emelett heti háromszor, vagy négyszer elmegyek edzeni, ez attól függ, hogy egyetem mellett hogy van időm. Az edzésben van némi segítségem.

Eddig kb. öt kiló ment le, de majd holnap-holnapután tudok pontosabbat mondani, mert ma ért véget a menstruációm.

2011. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Egy hónapja indultam 105 kg-ról. Nálam az volt a motiváció, hogy alig sikerült vennem egy nadrágot magamra. Azóta már fogytam 3 kg-ot. Próbálok kevesebb szénhidrátot és zsírt enni + tornázok esténként Norbi 1000 kalóriás DVD-re, bár kötve hiszem, hogy 35 perc alatt ennyit le lehet mozogni. Nekem viszont mozgás nélkül nem megy le, így is viszonylag lassan mint a számok mutatják. Sajnos hormonális betegség okozta az elhízást, gondolom ezért megy nehezebben a fogyás is.

Az is motivál, hogy minden nap ráállok a mérlegre. Ezt sokan elítélik, de úgy vagyok vele, hogy semmi közük hozzá, nekem ez így jó. Miután dekára pontosan mér és már pár deka fogyást is sikernek élek meg sokat segít abban, hogy ne adjam fel. Napközben meg azért jó mert könnyebben visszafogom magam ha látom a számokon mennyit jelent a mértéktelen kajálás.

2011. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Kedden kezdtem. Sokat kell leadnom, kb 50 kg-ot. Eddig -3 kg, majd visszanézek még :)
2011. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Mennyire igaza van a párral előttem szólónak!:D A legjobb motiváció a szex!! Üresebb hassal sokkal jobb:)
2011. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Én 3 hete kezdtem 96,7-ről, ma 92 vagyok...

De nagyon nehezen bírom, megrekedtem!!!

2011. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

január eleje óta csinálom, jól megtervezett étrend napi 5 kis étkezéssel, sokkal több zöldség és fehérje, 150-170g szénhidrát, és az is tk. kenyérből, barnarizsből, krumpliból, durum tésztából, gyümölcsből. napi 2-3 liter folyadék, néha zöldtea. a mozgás elég változó, volt h egy héten 5x is mentem, mostanában örülök neki, hogy tegnap el tudtam menni edzésre (ma zh:S)

eddig 174/73kg volt, legutóbb (2 hete) mértem, akkor volt 68. de inkább a centik változtak jobban:

comb: 63/57cm

fenék: 106/102cm

has:93/88 cm

derék:78/69 cm

még szeretnék 5-8kg-t fogyni, de igazából a 27-es nadrágméret a cél :) (most 30as van)

2011. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Újabb, két hét telt el fogyókúrával. Lement eddig 8,5kg 8 hét alatt. Bár a hétvégén aranylakodalmat ünnepeltünk volt kajálás. De szerencsére nem látszik meg a kajálás.

Ti hogy álltok? lassan itt a jó idő. Lehet menni futni. :D

2011. márc. 9. 10:50
 38/40 anonim válasza:
Én 5kg-ot fogytam 1 hét alatt.Közben mensiztem és egy kicsit kívánósabb voltam,megetem egy Szelet csokit is.Azóta megállt a fogyás.Ez normális,hogy egy deka sem megy le?Elvagyok keseredve.Már tornázni sincs nagyon kedvem. :( És ma megettem egy tábla csokit.(Nőnapra kaptam)
2011. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

5 kg 1 hét alatt??? :O Azt hogy csináltad? Nagyon durva!


Én írtam már ide korábban, most tartok a 4. hetemnél, és mínusz 5 kg-nál. :) Büszke vagyok rá, magamhoz képest ez tök jó eredmény. :)

2011. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Naponta négyszer étkezem.Sok saláta,semmi liszt ,cukor.Főtt kaját nem nagyon eszek.Virslit,sovány felvágottat,pufirizst,abonetttet eszem.Az étkezések között gyümölcsöt.Most már egyre nehezebben bírom.Néha nassolok.Most megállt a fogyás.
2011. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!