Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki milyen fogyókúrával fogyott...

Ki milyen fogyókúrával fogyott le?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt? Kort és nemet is írjátok le!
2010. szept. 16. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Én még fogyok, de éhezéssel és sporttal.
2010. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az jó! Én nem éhezek! csak annyit eszek hogy ne legyek éhes! Már csak az a baj hogy sose vagyok éhes!
2010. szept. 16. 23:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én kb julius elején kezdtem.elötte szültem és végig szószerint zabáltam a terhességet és majd 10 kg felesleg maradt rajtam.szóval én úgy fogytam le majd 8 kg ez idő alatt h nem eszem fehér kenyeret,kerülöm a nasikat kisebb nagyobb sikerrel.és háttt bevallom öszintén h mostanbában nem igen mozgok ugyanis a 7 hónapos lányom után a nap majdnem 12 órájába rohanok igy energiám sem időm sincs.a lényeg h mindent eszek de mértékkel.majdnem 67 kg-ról indultam ma reggel 59 kg mértem:)jaaa és 25 éves vagyok..
2010. szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia! Én három hónap alatt 8 kilótól szabadultam meg. Kezdetben betartottam a dietetikus nővér tanácsát(kb.2-3hétig). Aztán rájöttem, hogy többször kell enni kevesebbet, és sok sok zöldséget, gyümölcsöt, kevés krumplit, kenyeret és tésztát. Valamint majdnem minden nap bicikliztem kezdetben 11km, amit megemeltem 20km-re. 31 éves vagyok és azért van fogyásra szükségem, mert babát szeretnénk és a laboreredményeim kicsit eltértek a normálistól, így ezt a javaslatot kaptam gyógyszerek helyett. Szó se róla, jobban érzem magam, viszont a babó még mindig nem sikerült.

Ajánlom ezt a módszert, mert végül is enni ehetsz majdnem mindent, csak mértékkel. És ha szeretsz mozogni, sportolni, akkor az a napi egy óra igazán nem sok áldozat az eredményért. Nekem bevált. És még folytatom tovább.

Sok sikert!

2010. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

7 és fél hónap, 21 kiló.

Konkrét diétám nem volt csak feleztem az adagokat,ugyanazt ettem amit azelőtt. És heti 4x megyek konditerembe. Ott régebben egy alkalommal 500-600 kcalt égettem el, és még utána szálkásítottam.

de még nincs meg a kívánt eredmény.

2010. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Juniusban kezdtem el-Novemberig,,, de mar szeptemberre megvolt az 5kg-ram s jol neztem ki...Szal reggelizz ebedelj mindegy hogy mit persze edesseg mu kaja udito kivetelevel mindent lehet reggelire meg ebedre...aztan ebed utan egybol tornaztam 1.30 percet...aztan meg vamr nem ettem semmit csak lightos kajakat...marmint joghurt puffasztott rizs, gyumi meg sali zolsdeg :)): Nekem igy sikerult leadnom szeptemberre juniustol 5 kg-nem volt gyors de annal jobb mivel nem voltam plottyett...oh es meg valami ahm nem tom masnak mi errol a velemenye de en hasznaltam a torna kozben azt a foliat tehat betekertem magam vele ugy izzadtam hogy a sajat izzadsagomba csusztam el....Valakinek az a velemenye h nem segit semmit a fogyasban...Hat nem tom nekem az a tapasztalatom hogy nekem meggyorsitotta + a narancsbor miatt is jo felrakni...mert nekem a fogyas lett nem lett narancs borom sot nekem volt is es el is tunt szerintem eza folia miatt volt ....:)):):
2010. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
upsz amikor csinaltam 14 L voltam Xd Most 15L
2010. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1200 kcal diétával. 1 év alatt 20 kiló, ja és szobabicó! :)
2010. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt L/31
2010. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!