Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hol tart a fogyókurával?...

Ki hol tart a fogyókurával? Ki mennyit fogyott már?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 14:19
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
100%

én is nagyon szeretnék fogyni, most már tényleg kellene, csak sajnos nincs hozzá elég kitartásom. Ti hogy indultatok el és hogy tudjátok tartani??

Am gratula mindenkinek!!!

2011. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
125kg-ról indultam tavaly januárban, most 100kg vagyok és 75kg a célom. :-) Nyárra már nem kell szégyenkeznem, ha bikinit veszek fel.
2011. febr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Tegnapi 20:24-es vagyok.

Akkor ha már rákérdeztél, leírom a tapasztalataimat. :)

Az egész úgy kezdődött, hogy két hete hétvégén nálam volt két barátnőm, és az egyikük csinált pár képet, és hát majdnem elbőgtem magam a látványtól, hogy mennyire kövér vagyok (akkor voltam kb. 90 kg.). A másik barátnőm pedig már évek óta fogyózik, most már nagyon csinos, de figyel is arra, hogy mit eszik. Mikor látta, hogy mennyire el vagyok kenődve (nagyon aranyos volt tőle), azt mondta, hogy "nem fér bele a táskájába" az abonett (hozott magának kaját a hétvégére), így otthagyta nálunk a konyhában. Kis célzás. :) Akkor megfogadtam, hogy visszafogom magam. A párom 130 kg-ról lefogyott 5 hónap alatt 112-re úgy, hogy nem mozgott semmit, csak a kaját mértékelte. Ezt próbálom most én is csinálni. Elkezdtem abonettet enni, puffasztott riszt, salátákat, kinyomtattam magamnak a netről a kaját szénhidrát és fehérje táblázatát, próbálok figyelni arra, hogy minél több legyen a bevitt fehérje, és minél kevesebb a szénhidrát. 6 óra után már egyáltalán nem eszem. Reggelire pulyka/csirkemellsonka zöldségekkel, puffasztott rizzsel vagy abonettel, vagy kukoricapehely joghurttal, de ma pl. körözöttet ettem sovány túróból. Ebédre a munkahelyemen eszek egy paradicsomos halkonzervet pufirizzsel, vagy valamilyen gyümölcsöt (ez általában banán, amiről tudom, hogy nem a legjobb a fogyókúrázóknak, de ezt legalább nem kell megmosni, és nem ragad tőle a kezem, mint pl. a narancstól...), vagy hozok valami salátát. Meleg kaját csak vacsira eszem, igyekszem ezt még 6 előtt megenni. Tudom, a virslit (mint bizonytalan eredetű húskészítményt) is szidják, mert kevés benne a fehérje, de engem laktat, ezt eszem zöldségekkel, salátával, vagy pl. ettem rántott gombát is salátával, stb. Próbálok figyelni arra, hogy változatos legyen (bár még csak két hete csinálom), mert tudom, hogy ha már unnám ezeket a kajákat, akkor elcsábulnék, és ennék bármit, amit találok. Nagyon motivál az a fotó, amin annyira dagadt vagyok. Nem akarok az az ember én lenni! Tudom, hogy erős vagyok, úgyhogy ki kell tartanom. A munkahelyem közelében van egy update bolt, ott vettem magamnak két kakaóscsigát is, mert már nagyon kívántam a péksütit. Szerintem nem volt rossz, sőt, bár a kollégáim hülyére cikiztek vele. :) Nem baj. Amúgy rengeteg vizet iszom, napi 3-3,5 litert, és mivel már csak napi egy kávét iszom, és azt is cukorral (csak úgy megy), áttértem a koffein miatt a light kólára. Ebből talán még nem lesz baj... :) Ma reggel amúgy 87,4 voltam, de holnap ha minden igaz, meg fog jönni. Így a jelek szerint ez a menzesz "csak" fél kilót dobott rám az amúgy szokásos 1-2 kg helyett. Utána remélem folytatódik a normális fogyós ütem, nagyon szeretnék már 80 kg alatt lenni!

Sok kitartást kívánok mindenkinek!

2011. febr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Én nyáron kezdtem el a fogyókúrát,ami akkor még annak indult,aztán közben rájöttem,hogy inkább maradok a mértékletességnél,mert nem tudok követni egy megadott étrendet...

Azért híztunk el a legtöbben,mert összevissza ettünk mindent,minden evésnél a maximális túllakottságig ettünk.

Odafigyelek,hogy mérsékletesen egyek, és ebbe belefér néha a péksütemény is,csak mondjuk reggel..nem addig eszem amíg azt nem érzem,hogy hú de tele vagyok,hanem megeszek egy szendvicset és abba hagyom. a legfontosabb,amit szem előtt kell tartsunk,hogy nem azért eszünk,hogy csináljunk valamit unalmunkban,hanem azért mert a szervezetnek szüksége van az ételre,de nem tonnaszámban!

84kgról indultam és most 73kg-nál tartok, 168 cm vagyok. 65 kgig szeretnék fogyni,de már így is mérföldekkel jobban érzem magam a bőrömben!!


Kitartást mindenkinek! Nincs az a súly,amit ne lehetne leadni,és ugye megéri?!

2011. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve még 57 kg voltam (167cm,23/L)) és 5év alatt feljött 10 kg a lustaságom miatt meg rengeteg stressz miatt. Ha szomorú voltam ettem, ha örültem ettem, ha vizsga előtt álltam ettem :(

Rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább, 6 hete kezdtem életmódot váltani nem is nevezném fogyókúrának.Újra 56-57kg-os szeretnék lenni.Próbáltam olyan edzést összeállítani amit nem csak addig űznék amíg lefogyok hanem akár életem végéig, ezért hetente 5x-6x szoba biciklizem esténként és ha kijön a jó idő kocogni is fogok. Étkezésemben vissza fogtam az adagokat de lényegében mindent megeszem amit eddig tésztákat, krumplit, gyrost stb. is. Annyit változtattam, hogy fehér kenyér helyett graham kenyeret eszem ami ugyanolyan finom és édességet nem zabálok minden nap,mert azelőtt egy ültő helyemben meg szoktam enni 1 táblával.Helyette inkább gyümölcsöt eszem és rengetek zöldséget.

Nos a lényeg hogy már 62 kg körül vagyok kb. 5kg lement 5-6 hét alatt és nem volt benne semmi megerőltető. Amióta nem eszem össze-vissza sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok lelkileg is,sőt amikor eszem édességet szinte "erősebbnek" érzem az ízét tudom élvezni, nem a mennyiségre megyek, sokkal kevesebb adaggal is beérem mint azelőtt. (Lehet hülyeséget írtam de így érzem.)

Már ez a -5 kg is meglátszik rajtam, főleg a barátom dícsért meg, ami nagyon jól esett és erőt adott, a nadrágomon vettem észre, hogy kezd bő lenni és már beljebb tudtam csatolni az övet 3 lyukkal :)

És nem csak azért kell mozogni h fogyjon az ember hanem önmagadért, persze azelőtt is mozogtam de nem ilyen rendszeresen, jót tesz a keringésnek, az anyagcserének stb stb.


Szerintem jó úton járok nem követek semmi mintaétrendet, nem eszem fogyis bogyókat, teákat.

Lelkiekben kell elhatározni magunkat,hogy igen is megtudjuk változtatni az életünket.

Aki hasonlóképpen fogyott kérem írjon nekem!!!

2011. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

10:24 es vagyok!


Nagyon igazad van, az édességekkel kapcsolatban!

Állandóan tudtam volna édességet enni régebben.

Most egy új muffinsütő formát vettem,és gondoltam kipróbálom. Pudingot csináltam tölteléknek,és egyszerűen nem volt kedvem hozzá,hogy megkóstoljam. Tegnap meg vagy 40 palacsintát kisütöttem,1 db-ot ettem csak!

Egyszerűen elszállt az édesség utáni vágyam,és ha mégis van akkor is csak keveset bírok enni...

2011. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:
40%

Tavaly 68kg voltam mostanra (fogyó kúra nélkül) híztam 6kg.

Most kezdtem egy fogyókúrát, én úgy hívom "üres gyomorral jobban üt a pia". Ez a motivációm. 2dl likőrt iszok hetente. Csirkét és halat eszek káposztával naponta kb. fél tányért délután. Nem vagyok éhes szinte soha. És nem gyengülök el, mert volt egyszer hogy kajáltam és olyan undorító teltség érzett fogott el, hogy undorodtam a szeretkezés gondolatától is o.O. Ennél nagyobb motiváció nem kell.

2011. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
100%
Én múlthét Vasárnap kezdtem a diétámat.Nincs különösebb oka,hogy miért pont akkor,csak már nagyon rám fér.28/N 167cm és 80kg.Három kilóval könnyebb vagyok már most.Reggelire salátát eszem abonett-tel vagy pufirizzsel,2-3db-ot.Vékonyan megkenem kenőmájassal,esetleg teszek rá egy-egy szelet párizsit.Tízóraira egy kis gyümölcsöt szintén abonett-tel.Ebédre virsli,vagy tojás, salátával és abonett-tel.Ha éhes vagyok utána szintén gyümölcs.Vacsi ugyanaz,mint a reggeli.Ja!Reggel tornával indítok.Felülés,ilyesmi.Kb.15 perc.Tudom többet kéne,de nálam már ez is nagy szó.Lusta vagyok és szeretek enni.De most nagyon elhatároztam magam.70kg szeretnék lenni,de remélem 65 is leszek egyszer.Egyébként gratula mindenkinek!Sikeres fogyókúrát mindenkinek!
2011. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok Mindenkinek, és Csak igy tovább!

MAjd a későbbiekben is szeretném tudni, hogy hol tartotok. Persze, ha nem baj.

Lényegében azért irtam ki a kérdést, hogy aki ezt elolvassa nyerjen belőle energiát, és kitartást, és rengetek erőt.

Bárki képes a változásra.

2011. febr. 25. 17:42
 30/40 anonim ***** válasza:
Én kb. 2 hónapja fogyózok, de nem mozdul egyszerűen a súlyom, pedig edzek rendesen, nem eszek este 6 után, nem nassolok és mégis mintha beállt volna, eddig fél kiló ha lement...10-et szeretnék fogyni, de néha úgy érzem bármit csinálok akkor se fogok fogyni... amúgy grat mindenkinek!
2011. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!