Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos a GymForm Dual Shaper?

Hatásos a GymForm Dual Shaper?

Figyelt kérdés

Használta valaki?

Gondolkodom azon, hogy kipróbáljam és szeretnék véleményeket olvasni.

Nem az ilyen termékek szidására vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra.


2011. febr. 10. 23:13
 1/3 bix ***** válasza:

persze hogy hatásos. hatásában legalább olyan fenomenális és megközelíthetetlen eredményekre képes mint két bigmac szedvics után elfogyasztott cukormentes kóla, ami sermlegesíti a káros zsírokat, emésztésekor kalóriát éget, valamint a fogak tisztítása és a ragyogó mosoly elérése mellett a mellméretet is növeli.


röviden nem. nem hatásos. semmi sem hatásos ami nem azzal kezdődik hogy _változtass az étrendeden_ , vagy csökkentsd a szénhidrát bevitelt.

a modell alkatú pasik és csajok akik ezt reklámozzák nem ezzel érték el amit látsz. ha küzdelem nélkül lehetne fogyni vagy izmost testet építeni, akkor mindenki modell lenne már évek óta...

2011. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

nem vagyok túlsúlyos és próbálok egészségesen étkezni, rengeteg gyümölcsöt,zöldséget,salátát eszek,kenyeret pl nem.

inkább formálódni szeretnék kicsit, de sajnos nincs időm tornázni tanulás,munka, stb. miatt.

gondoltam talán segíthet valamit.

azt én sem hinném, hogy egy túlsúlyos 200kg-os embert lefogyasztana.

2011. febr. 12. 10:33
 3/3 K.Eva75 válasza:

Szia! Kipróbáltad már a GymForm Dual Shaper-t? Mik a tapasztalataid róla? Én is gondolkodom rajta, hogy vegyek és jó lenne tudni, hogy érdemes-e. Én sem vagyok kövér, csak a szülés után maradt egy kis hasam, amit el szeretnék tüntetni, viszont a gyerek mellett (egyedül nevelem) sem időm, sem energiám, sem kedvem nincs hasizmozássl lefogyasztani.

Elöre is köszi a választ!

2011. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!