Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízókúra! Mit egyek, s mikor?

Hízókúra! Mit egyek, s mikor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok, és 176 cm-höz csak 55 kiló. Kéne egy kicsit híznom, mert nagyon csontos pl. a kezem, meg úgy alapból is rossz rámnézni.

Csakhát, mit egyek, milyen időintervallumokban, hogy hamar fel tudjak szedni pár kilót? Sajnos a mértéktelen zaba nem hoz sikert, 2 tál körömpörkölttől is kb. 2 kilót fogyok :D


Szóval, tippek?

( Amúgy sportolok, heti 2x 1,5 óra kungfu + 2x45 perc tesi )


14f


2011. febr. 8. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
este (!!!!) szénhidrát
2011. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
egyél, mindig.
2011. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát 2 tál körömpörkölt nem olyan vészes


elmondom az én sztorimat,hasznos lesz számodra

16 éves lány vagyok jelenleg és 156 cm körül

64 és 65 kg között stagnál a súlyom,ami nálam nem ideális,de nem is nagyon kövér,tehát én ledobnék egy olyan enyhe 10-est és okés lennék már

De a lényegek lényege,hogy én már HÓNAPOK óta zabálok reggeltől estig és a reggelimnél megeszem azt, amit más szinte egy nap alatt eszik. Rengeteget vagyok képes enni,2 körömpörkölt nálam lemenne csak egy fogásnál

Mégis sportolni nem sportolok és a súlyomat már tartom hónapok óta.

Amit akarok mondani az az,hogy hogyha én lány létemre, a 156 centimmel és a napi menümmel,ami sokkal meghaladja a tied,SÚLYT tartok,akkor te nem várhatod el,hogy hízzál,főleg hogy te fiú vagy,176 cm és sportolsz is ráadásul. Kevesebbet eszel,mint én és ezért nem fogsz hízni,figyelembe véve,hogy még én sem hízom

2011. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is akartam hízni kicsi gyerekkorom óta, mert elégedetlen voltam a vékonyságommal, ezért hízókúrázni kezdtem. Ma már nem tenném! Nem gondoltam arra, hogy ennek az lesz a következménye, ami végül lett: aránytalanul jöttek fel rám a kilók, azaz, híztam néhány kilót, de nem úgy oszlott el rajtam, ahogy én azt elképzeltem eredetileg. Azóta már sok dolgot tapasztaltam, kipróbáltam étrendekkel kapcsolatban. Szerintem azt kellene kideríteni a te esetedben, hogy miért nem izmosodsz (szerintem a hízás nem megfelelő kifejezés, mert az szerintem betegség). Úgy gondolom, hogy neked inkább roborálódnod, azaz erősödnöd kellene és az által elérned a számodra ideális, azaz egészséges testsúlyt. Ezek miatt a zabálásokat egyáltalán nem tartom célravezető ötletnek. A helyedben először az okát keresném meg a vékonyságnak. Azután pedig arra kéne figyelni, hogy ne olyan ételeket fogyassz, amelyek elsavasítják a szervezetedet, mert ez bizony van, akinél fogyást okoz, ráadásul kiindulópontja hosszú távon egyéb betegségek kialakulásának. A soványságnak lehet a másik oka az, hogy bizonyos gombák túlszaporodhatnak a szervezetben. Ebben az esetben az immunrendszer azzal van leterhelve/elfoglalva, hogy a gombák által termelt anyagcsere végtermékek és maguk a gombák ellen védekezzen. Valamint az említett gombák felhasználják a vitaminokat, ásványi anyagokat, stb az életük fenntartásához, így ha olyan ételeket fogyaszt az ember, amely kedvez a gombák szaporodásának, akkor - felmérhető az eredmény - főleg a tápanyagok nem tudnak hasznosulni az emberben, ráadásul tele lesz toxinokkal (mérgekkel). Lehet, hogy egy több hónapos méregtelenítésre lenne szükséged. Ennek során lehet enni sokat, de arra figyelni kell, hogy mit. Esetleg szedhetsz vitaminokat, ásványi anyagokat, nyomelemeket, de járj utána, hogy milyeneket vásárolsz, mert nagyon nem mindegy. Én külföldről rendeltem vitamint, mert jó minőségű és jobb áron kapható, mint Magyarországon (ugyanaz a fajta), még szállítási költséggel együtt is!
2011. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy, inkább sportolj:D
2011. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!