Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A testtömegindex sokszor...

A testtömegindex sokszor baromság, ugye?

Figyelt kérdés
Ott van pl. John Cena pankrátor, nézzétek meg, 185 cm, 110 kg, de tiszta izom a csávó, erre le kellene fogynia min. 20 kilót a testtömegindex szerint, mert 31,12 és 25 az ideális. :D De nekem is 26, pedig szinte semmi nincs rajtam. Ez az izommal nem számol, ugye?
2011. febr. 1. 19:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
1. válaszoló jó nagy h*lye vagy. a 26os testtömegindex az nem olyan sok, hogy mondhasd, hogy jó sok felesleg van rajta...
2011. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
NŐ vagyok, és 26-os testtömegindexxel alig volt rajtam felesleg, úgyhogy első, tényleg ne beszélj már hülyeségeket....
2011. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én sem foglalkozom vele,hozzávetölegesen jó tudni,de nem tökéletes az biztos.Én 165 cm/65 kilo vagyok.26/L

Nagyon sok izom van rajtam és emiatt vagyok én is ennyi,de amugy nekem nincs bajom vele,a gép viszont azt adja ki h tulsulyom van,pedig nem érzem h lenne.Le tudnék még adni valamenyit ez tény,de nem érzem h zsirban annyi feleslegem lenne,nagyon izmosak a lábaim(17 éve kick boxolok).

2011. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A BMI csak viszonylagos értéket mutat és átlag emberekre nézve számol. Azért abba is gondolj bele, hogy egy átlag 120 kilós férfi általában nem azért annyi, mert full izom, hanem mert van rajta felesleg.

De amúgy igen, ezek nem pontos értékek. A testösszetétel sokkal fontosabb. Az megmutatja mennyi a zsír, izom arány.

2011. febr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!