Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akkor fogyok, amikor...

Miért akkor fogyok, amikor sokat eszek?

Figyelt kérdés

Mindennap mérem magam (mániám, egyszerűen nem bírom kihagyni, ez a reggeli dolgaimhoz hozzátartozik..)

Szóval minden szombaton sokat eszek, mert rokonoknál vagyunk, és hát nem diétás kaják vannak.

Tegnap ettem tiramisut is, nem keveset, és ma reggelre lement majdnem 1 kg.

Múlthét pénteken este ettem pizzát, szombaton lasagne-t, a vacsim is az volt, még akkor is fogytam.


Hét közben pedig alig megy le, van, hogy egyre több lesz...


Ezeken a zabálós napokon nem is mozgok amúgy. Hétközben pedig minden nap 40 perc sz.bicikli.


2011. jan. 30. 11:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

És nem hiszem, hogy ez a mennyiség víz lenne, mert minden nap ugyan annyit iszok (körülbelül) 3 litert.


Kb így néz ki a súlyom: hétfő-szerda 100 kg, szerda-péntek 100.5 kg, szombat 99.5 kg, és hétközben újra felmegy, hétvégén le..

2011. jan. 30. 11:15
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát azért fél kilós változásokra nem nagyon kellene ennyire érzékenynek lenned... Mert ez semmi.


A hétközben negyven perc szobabiciklit kihajíthatod az ablakon ilyen étrend mellett. Ne csodálkozz, hogy nem fogysz egy dekát se. Fél kiló egy kiadós sz@rás, gondolom, ha többet eszel, többet ürítesz, így mocorog az a fél kiló... de fél kiló változás se nem hízásnak, se nem fogyásnak nem tudható be. Amúgy meg lehet a víz is, a kajáktól függ, mennyi van megkötve benned, lehet, hogy hétvégén olyasmit eszel, amivel kijön... Nem tudom.


Inkább feledkezz meg ezekről a kajákról, ha valós fogyást akarsz, akár heti két kilót is veszhtenél, és nem jönne vissza, ha nem zabálnál hétvégén.

2011. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Miért, szerinted mi a baj az étrendemmel?


Reggeli 50 g tk kenyér, cs.mellsonkával

10 órai gyümlcs

Ebéd fél tányér abból ami van (ha hús, köret nélkül, nincsenek zsíros dolgok)

Uzsi egy kefir, vagy 50 g túró

Vacsi 50 g túró


Nem minden nap azt eszem, mint ilyenkor hétvégén.. Pff.

2011. jan. 30. 11:53
 4/14 A kérdező kommentje:

Elírtam: vacsi 200 g túró


Megérteném ezt az írásodat akkor, ha minden nap tiramisut ennék,d e így, hogy ennyire keményen tartom hétközben ezt az étrendet, így bocsi, de nem veszem fel amit írtál..

2011. jan. 30. 11:54
 5/14 A kérdező kommentje:
És ez a "hétvégis fogyással" már 9 kg lement, majdnem 3 hónap alatt, ami szerintem nem izomból ment, mert tényleg eszek sok fehérjét, és mozgok is..
2011. jan. 30. 11:56
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyen étrend (ami mellesleg nem rossz, bár a túró picit felesleges) mit ér, ha a megspórolt kalóriákat visszazabálod hétvégén?

Mióta csinálod? mert ezzel, és sporttal egy hónap alatt 4-5 kiló lemehet simán ekkora testsúlyból. Csak a tested nem tud tartósan megszabadulni a kalóriáitól, mert folyamatosan utánpótolsz...

Nekem is nagyevő famíliám van, mikor átálltam Upsate-re, hogy fogyjak, az ilyen családi hétvégéken sem ettem semmit. iszonyúan borzasztó, ezt belátom, de muszáj volt. És meglett az eredmény, havi négy-öt kilós fogyással meneteltem egész a mínusz 20 kilóig. Közben meg le is suzoktam a zabálásról, úgyhogy ma már nems zenvedek a hétvégéken sem... Sajna önuralom kell, nagyon sok.

2011. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Ja, drága, figyelj, nem vagyok gondolatolvasó, így amit nem írsz le kérdésbe, arról nem fogok tudni, hiába várod el.

Viszont ahhoz továbbra is tartom magam, hogy fél kiló ingadozásra nem kell nagy figyelmet szánni. Nagy valószínűséggel mégis víz, vagy ilyesmi.

2011. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hétvégén is próbálom tartani azt az 1300-1500 kcal-t, csak rossz kajákból tevődik össze.
2011. jan. 30. 12:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha normálisan tartanád a 1400-1500 kalóriát, többet fogynál.Mert amit hétvégén megettél az messze több. pl egy tenyérnyi lasagna (csak a tenyered, az ujjak nélkül kb 3-4 cm vastagon) 400 kalkória, úgy hogy olaj nincs is a husin, és a tésztán sem (tudom mert kiszámoltam) Olajjal van 500 is. Ebből eleve kétszer ettél.


Tudom miről beszélek, mert én is fogyózok. Napi 1200-1400 kalória (van mikor süti vagy keksz a reggeli vagy uzsonna), és napi 40 perc aerobik. A szobabbicikli kevés sajnos. Próbáld ki a norbi ducitréninget, és ha az megy akkor a kickboxot. Én ezzel fogytam már 30 kilót régebben, amit 6 évig tartottam, aztán a terhességeimnél sajnos visszajött. Most 100 kilóról indultam 1 hónapja. Ezzel ahogy írtam 10 kiló ment le eddig.


Az a baj hogy te nem is akarsz igazán fogyni. Ehhez kicsit be kell kattanni, és akkor nem érdekel ha melletted csokit zabálnak is. Amíg ez nincs meg addig nem fogsz fogyni. Ez is agyban dől el.

2011. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerinted feltettem volna ezt a kérdést, hogyha tudnám, hogy jobban fogyok mikor minden nap 1500 alatt eszek?

Az első 1,5 hónapban hétvégén is ennyit ettem, nem lasagne-t, és akkor szinte nem is fogytam.

Ne nézz már hülyének.


Akaraterőm meg szerinted nincs, mikor 120 kg-osan naponta 1 órát bicikliztem, és nem érdekelt, hogy mindjárt összeesek??

2011. jan. 30. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!