Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy hogy fogyok amikor...

Hogy hogy fogyok amikor kenyeret is eszem?

Figyelt kérdés
Olvasom sok helyen hogy nem szabad kenyeret enni fogyókra alatt.De én még is eszem, naponta 2-3 szeletet, mellette edzek is.. De akkor is annyira mondják hogy nem szabad enni kenyeret. (Eddig -17 kilónál tartok)
2011. szept. 4. 09:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Jó, sokkal kevesebbet eszem mint az előtt. De akkor is állítólag nem szabadna.. De én nem bírom teljesen kihagyni az étkezéseimből.
2011. szept. 4. 09:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy egy étel hízlal. Minden hízlal ha sokat eszünk belőle,az alma is pl.

Így ha belefér a napi kalóriaszükségletedbe a kenyér akkor lehet enni minden szívfájdalom nélkül.

Én imádom a kenyeret,naponta megeszek 3-4 toast kenyeret és mégis fogytam már 26kg-ot mellette...


Egy fogyókúra,diéta,életmódváltás vagy ahogy tetszik nem kellene hogy abból álljon,hogy csak zöldséget,gyümölcsöt,joghurtot,kefírt,meg natúr csirkemellet egyél mert mamar beleun az ember és feladja. Lehet enni finom és ízletes ételeket,csak a mennyiségre kell figyelni.

2011. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért fogysz mert kevesebbet eszel mint amennyit a szervezeted eléget. Akkor is fogynál, ha csak ennyi kalóriának megfelelő tiszta cukrot ennél. Csak nem lenne egészséges.

Azért szokták mondani, hogy ne egyélkenyeret, mert ha 1 szelet kenyér helyett fél kiló deka zöldséget eszel, az kalóriára ugyanannyi viszont több vitamin van benneés több rostanyag.

2011. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*fél kiló zöldséget
2011. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ettem minden nap kenyeret és úgy szálkásítottam le magam.
2011. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is hülyeségnek tartom az ilyen-olyan diétákat. Én napi 1-2 szelet teljeskiőrlésű kenyeret igenis megeszek néha pirítva, nagyon kevés vajjal és hozzá egy kis csirkemell sonkát. Ált. ez a reggeli. Arra törekszem, hogy ebédet mindig egyek (lényeg, h. ne legyen nagyon zsíros) és délután eszek zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot. Este törekszem arra, hogy ne nagyon egyek semmit (habár nem is vagyok éhes). Naponta szoktam még enni 1 kocka csokit, néha egy túró rudit is beiktatok (LIDL-ben lehet kapni, sok és finom fajta csoki van rajta és olcsó és tartalmasabb, mint a Pettyes :)).
2011. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már rudi akkor abban is lehet picit "csalni". Nem a 30grammosakat vegyétek meg hanem vannak 23g rudik. Egyikkel sem laksz jól,tök mindegy melyiket eszed,a szemednek és a lelkivilágodnak megvan a látvány és az érzés hogy megettél egy egész rudit. Mégis a 23grammosba jóval kevesbb a kalória,ugyebár.
2011. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!