Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok és mostánában...

22 hetes vagyok és mostánában nem nagyon eszek mást csak kenyeret és egyre jobban fogyok! Így fejlödik a baba bennem?!

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy nem lessz egészséges.
2009. aug. 31. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
A baba elveszi ami neki kell, de te könnyen vitaminhiányos állapotba kerülhetsz, és az egyoldalú táplálkozás sem előnyös. Miért csak kenyeret eszel? Szeded a terhesvitamint?
2009. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
szia! az nem jó, hogy fogysz. próbáld egy kicsit eröltetni az evést és valami egészségesebbet is mint a kenyér. Tapasztalatból tudom, nekem is végig a terhesség alatt eröltetnem kellett az evést, nagy nehezen +9kg voltam szülés előtt. A baba szépen megnőtt több mint 3kg volt. ha nagyon lefogysz a doki biztosan befektet a kórházba. Kitartás!
2009. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

A baba el fogja venni a te szervezetedből ami az ő fejlődéséhez kell. Hidd el vannak tartalékok, amikről nem is tudunk. Ettől függetlenül nem a legjobb, ha sokat fogysz, próbálj meg gyümölcsöket enni. A természetes vitaminoknál nincsen jobb. Én is alig bírtam enni valamit, szinte egész végig, de gyümölcsből mindig rendesen ettem, Nem is kellett szednem a terhesvitamint csak az első harmadban, mert azt mondta a dokim, hogy az sem jó ha túl nagy lesz a baba. Kisnövésű vagyok, és ha túl nagy lenne, akkor nem tudnám megszülni.

Ráadásul étvágyat is csinál a gyümölcs, és a székrekedésre is jó (már ha van).

37 hetes kismama

2009. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Én 39 hetes vagyok és 3 kg-ot szedtem fel. A 30. hétig csak fogytam, kb a 34. héttől jött rám a +3kg. A babám úgy néz ki egészséges és a becsült súlya 3700 g. Úgyhogy ne aggódj, ő tényleg elveszi ami kell, mégha ez a te rovásodra is megy. Esetleg próbáld magad vitaminokkal bombázni, nehogy nagyon legyengülj. Egyébként, ami nem megy nem kell erőltetni. Ne erőltesd az evést sem, ha nem esik jól.

Kitartás, Szép terhsséget!

2009. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nektek is boldog és egészséges baba várást!!
2009. szept. 1. 08:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!