Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is alig mozog mostanába...

Másnak is alig mozog mostanában a baba? Az időjárás a felelős?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok, kb.2-3 napja alig érzem a babám. Szoktam érezni apró dolgokat, tehát tudom, hogy él, de alig érzem, nagyon keveset és gyengén. Azért erősebben szokott mocorogni. Ezt az időjárás okozhatja? Normális ez is? Ugye nem kell aggódni, bár az az igazság, hogy már jócskán aggódom emiatt.
2011. ápr. 13. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Jópár héttel ezelött nekem is ilyet csinált a kisfiam.

aztán megváltozott mostanság már akkor is mozog sokat ha nemjó az idő v. front van.


Szóval jóesetben változni fog.


26+4 kismama

2011. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én magzatom is lapít rendesen. Ma még csak 2x éreztem. 28+2 hét
2011. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia nekem se mozzog valami sokat ebben a napokban !de bisztos csak a front :):)24hkm
2011. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én pocakomban is viszonylagos nyugalom van mostanában. Sokat forog, állandóan vándorol, de kevesebbet rugdos.


25 hetes

2011. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem eddig szerette kitolni magát, mostanában ezt sem érzem. Akkor biztosan az időjárás.


Azért megnyugtattatok egy picit, hogy nem vagyok ezzel egyedül.

2011. ápr. 13. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!