Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy az időjárás?

Baba vagy az időjárás?

Figyelt kérdés
Érzett már valaki hasonlót? Pár napja furán érzem magam. Néha megszédülök, émelygek. Nagyon enyhén hányingerem van. Napi 1x kb. apró szurkálást érzek odalenn. A menzi 1. napján - amikor még csak barnázás volt - akkor voltunk együtt (2 hete), majd amikor rendesen elmúlt. Ez mitől lehet? Volt már valaki így?
2010. jún. 4. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az első elmaradás-körüli napokban voltak ilyen jelek a terhességem kezdetén, ugyanakkor amikor nem voltam terhes akkor is előfordult.

Ezeket a tüneteket hormonok okozhatják, azokat pedig felpiszkálhatta mind baba, mind időjárás, szóval ha babára gyanakszol csinálj tesztet.

2010. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Gondoltam a tesztre, de arra is, hogy talán ez a hülye időjárás zavart meg ennyire. Azért nem vagyok biztos a babában, mert rendesen megjött a menzim miután együtt voltunk. (az első barnás napon voltunk együtt) meg ami furi még, hogy semmi étvágyam. Ha megkívánok valamit, amint ott van előttem elmegy tőle a kedvem. Viszont képzeld, most voltam a párommal enni és meg is jegyezte, hogy még nem látott ennyire falni. Pedig nem voltam éhes. Ugye hülye vagyok?

Most volt pé-m,(folyásomból ítélve) együtt is voltunk, de annak 2 napja, így eléggé vicces lenne, ha attól lenne.TUdom, hogy hülye kérdés, de ha valaki teherbe esik ,akkor utána nincs pé. Nem? Meg normális vérzés sincs, nem?

2010. jún. 4. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!