Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok, amikor...

Miért nem fogyok, amikor rendszeresen sportolok?!

Figyelt kérdés
Napi 1-2 órát lovagolok. Ezen kívül egész nap mozgok, sokat futkározok és sétálok. Még sem tudok lefogyni. Enni alig eszem, cukros és zsíros ételeket pedig egyáltalán nem. Miért nem látszik rajtam a változás? :( Mit tehetnék még? Főleg fenékből-csípőből és a hasamból szeretnék fogyni. (A lovaglás a hasizmom is fejleszti, mert nem csak lovagolok, hanem lovastornázok is
2010. aug. 12. 16:28
 1/3 BeerHunter ***** válasza:
48%

Alkat?

Én meg nem csinálok semmit lényegében egész nap. Csak állok, meg ülök, de annyit eszek, hogy mindig tele a hasam, majd szétpukkan, mégsem hízok.

2010. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Körte alkatom van. És nem hízok, csak nem fogyok. Pedig van rajtam felesleg bőven, ha ez a súlyomból nem is látszik (178 cm, 62 kg)
2010. aug. 12. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Már több, mint két hete minden második nap futok 30-40 percet, mellette tornázok hasra és lábra 1 órát. Lisztes dolgokat nem eszem, csak teljes kiörlésű kaját sok zöldséget, gyümölcsöt, édességet sem és 68 kg helyett 70 lettem... na ez a pech... :'(
2010. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!