Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha mondjuk este...

Miért baj az, ha mondjuk este 6-kor eszek utoljára, és mondjuk egy 200 kcal-os tk házi sütit és nem egy salátát eszek, ha ezáltal ugyanannyi a kalóriabevitelem? (10-kor fekszem le aludni) Ez elősegiti a hizást?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Nem csak az a lényeg, hogy mennyi kcal-t fogyasztasz. Az a fontosabb, hogy ez milyen ételekből tevődik össze.

Ehetsz te 1500 kcal-nyi háztartási kekszet is, lehet, hogy fogyni fogsz, de csak izomból, és ugyanolyan hájas maradsz.


Szóval a konkrét válasz, hogy abban a sütiben sok szénhidrát van, ezt nem szabad este enni. (mármint ch-t)


Vacsira a legjobb a fehérje, pl kefir, túró, tojás.

2011. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem mindennap süti a vacsit akkor nem baj.
2011. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy hogy mit eszel, ha több kalóriát égetsz el, mint amit beviszel. Én legalábbis így fogytam 30 kilót. Jó nem mondom hogy csokit és sütit ettem mindíg, de ha hetente 1x-2x ezt vacsizod nem lesz semmi, attól még fogyni fogsz. Az is hülyeség hogy nem zsírból. Érdekes rólam lement az a 30 kiló, és biztos nem izomból:))


6 éve tartom a súlyom. 92-ről fogytam 62-re

2011. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én vagyok a kérdező

igazából ezen kivűl egészséges életmódot folytatok, csak néha este a túrókrém vagy a saláta + 1 szel tk kenyér helyett ezt kivánom meg, bár ez is tk...

amúgy meg nem a koplalás eredményezi azt,hogy valaki izmot veszit és nem zsirt??

utolsónak gratulálok a fogyáshoz! :) én 73ról lettem 64, irigyelem a 62-t! :P

2011. jan. 29. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!