Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ált meg a fogyás?...

Miért ált meg a fogyás? Novemberben kezdtem, eddig 6kg-ot fogytam. Részletesen elemzem!

Figyelt kérdés
Heti edzéseim: 3x Otthoni edzés:30perc has-fenék-felsőtest, 2-3x Edzőtermi edzés: 1,5óra Kardió 30perc, 1óra erősítés váltott izomcsoportokkal. Étrend, reggeli: gyümölcs, tízórai:kefir-vagy tejtermék zöldségekkel, ebéd öklömnyi adag, vacsora ua.mint a tízórai. Közti időkben néha alma-banán-egyéb, zöldségféle. Kenyeret egyáltalán nem fogyasztok, édességet hetente 1szer, kis mennyiséget. Novemberben kezdtem a fogyókúrát: 65,4kg-ről , most 59,2-59,7kg között vagyok, de 2 hete nem mozdul a súlyom. Néha elég rosszul érzem magam, ha eszem, ami egy kicsit elrettent, mert nem akarok beteg lenni. A testalkatom elég fiús, de szülés előtt elég sokat edzettem, így úgy érzem a mostani edzések sem esznek nehezemre. Vastag csontozatú vagyok, tehát a mostani testalkatom megfelel egy átlagos 55kg-os embernek. A cél 53-55kg, ami már inkább soványnak számít nálam. Viszont szeretnék szálkás, és sportos lenni, tehát minden javaslat jól jönn.
2011. jan. 28. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Nem írtad, milyen magas vagy.

2. Amit csinálsz, masszív koplalás. Az evés közbeni/utáni rosszullét lehet emiatt, és lehet vércukorproblémák miatt. Valamint az is, hogy nem fogysz tovább.

3. Mik a további terveid? Mert ha elkezdesz enni, úgy 10 kiló hízásra számíthatsz 1-2 hónapon belül.

2011. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
164cm.magas vagyok. Az étel bevitel változatos, nem koplalok, mert mennyiségileg a gyomrom befogadó képességének megfelelően eszem. Az éhség érzett esti órákban jelentkezik. A párom cukros, tehát a szénhidrát mennyiségben jártas vagyok, napi szinten 170-185g szénhidrátot fogyasztok. Ami lényeges, hogy a súlyt szeretném 53-55kg-ra lekorlátozni, és megtartani, mivel egészségesen étkezek így nem félek a visszahízástól. A probléma abban van, hogy heti 0.5kg a cél fogyás terén, ami szerintem szép arány, de úgy érzem, a mostani 59kg a testem ideális testsúlya és ezért nem fogyok tovább, mert szükséges ételbevitellel és sporttal ennél tovább nem fog lejjebb menni. Legfeljebb a megmaradt zsír végül izommá alakul, és inkább masszív , sportos leszek, mintsem vékony és szálkás.
2011. jan. 28. 09:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Légy szíves írd le a napi étkezésedet, mert annyi, hogy "egészségesen étekezem" nem elég. Látni kellene, hogy miket viszel be a szervezetedbe.
2011. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!