Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lesz így a napom, változtas...

Jó lesz így a napom, változtassak?

Figyelt kérdés

Nem régóta kezdtem bele, olvasgattam pár dolgot, de még így se vagyok benne biztos, hogy minden jó-e így. Köszönöm annak, aki válaszol :)

Reggeli: tk zsemle 50 g csirkemell-sonkával, paprikával + 2 dl 1,5 %-os tej

Tízórai: 1 alma

Ebéd: barna rizs (60 g), borsó (40 g), csirkemell (100 g)

Uzsonna: 1 natúr joghurt kiskanál mézzel

Vacsora: gyros hús zöldségekkel (nem tudok adatokat, mivel elmegyünk vacsorázni)

A köztes étkezéseknél nem vagyok éhes, azért csak 1 alma és 1 joghurt, persze, ha muszáj lenne ezen változtatni, akkor változtatok. Egyébként 22 éves lány vagyok, 64 kg és 165 cm, nem izmos 65 kg, így sajnos van mitől megszabadulnom.


2011. jan. 23. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejön :) remélem azért a mozgásról, meg a folyadékbevitelről sem feledkezel el. csak így tovább!
2011. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez akkor jó ha mellé napi 40 percet edzel is.
2011. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ahogy számolgattam kcal szempontjából a fogyásnak mennie kellene még mozgás nélkül is. Egyébként heti 3 alkalommal tudok edzeni, így van rá időm, de legalább rendszeresen mindig be tudom tartani. Folyadék pedig: a napi 2 liter mindig megvolt, az eddig is meglesz.
2011. jan. 23. 14:58
 4/9 A kérdező kommentje:
nem eddig, hanem most is meglesz :)
2011. jan. 23. 14:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát azokon a napokon, mikor nem tudok edzeni, kevesebbet egyet? o.O
2011. jan. 23. 15:05
 6/9 A kérdező kommentje:

-egyet, + egyek

nem kellene kapkodnom :)

2011. jan. 23. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is majdnem ugyanezek a paramétereim:) (164cm, 62 kg)

Ha megnézed az orvosi lexikonban (www.orvosilexikon.hu), akkor látod, hogy ennél kevesebbet azokon a napokon sem érdemes enned amikor nem edzel. Persze biztosan vannak itt nálunk okosabbak, de én úgy gondolom, hogy ez az étrend jó így.

Egyébként heti 2x mozgok intenzíven, februártól majd 3x-ira is lesz időm, hasonlóan eszem és 2 hónap alatt már lement 3 kiló:)

2011. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A leírtak alapján nem lehetsz nagyon kövér! Ha tudnál egy képet a hasadról csinálni..és ide elküldeni..úgy jobban lehetne látni mi is a helyzet :)
2011. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem oké,de a sonkát hagyd ki.Tudod ezekből a rejtett kalóriabevételtől van az elhízás.De amúgy jó a menü.22 évesen én is ilyen méretekkel rendelkeztem,sajnos most 80kg vagyok.Tapasztalatból beszélek.
2011. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!