Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megtervezitek a fogyókúrátokat...

Megtervezitek a fogyókúrátokat? "Felkészültök" rá, mielőtt elkezditek? Írtok közben naplót, vezettek súlytáblázatot?

Figyelt kérdés
Hogyan készülsz föl, hangolódsz rá a fogyira?
2011. jan. 22. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
én már 4 honapja fogyizom, és igen, irom fuzetbe a kajámat, kaloriát, szénhidrátot, és sulyomat, mozgást. ha elgyengulok elég fellapozni, hogy már milyen régota milyen kitarto vagyok.
2011. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 hétre megtervezem az étrend minden apró részletét, és aszerint vásárolok be. így pénzt takarítok meg, nem fog semmi megromlani a hűtőmben, mert nincs rá szükség, és nasikat sem veszek, ha nem látom a bevásárlólistán. naponta írom az ételeket a www.2000cal.com oldalra, ahol kiszámolja a kalóriát és a többit.
2011. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyedül leszek vele, de én nem úgy kezdtem el a fogyit hogy "hétfőtől diétázom" vagy "holnaptól elkezdem". Szép fokozatosan alakult ki, és még mindig eszerint élek 90%ban.

Először csak korlátozások voltak, a napi édességfogyasztást heti 3-4, majd 1-2 alkalomra korlátoztam (és asszem volt olyan 1,5 hónapigmikor semmi csokit, édeset nem ettem, még anyu szülinapi tortájából se :$ ) Majd szép lassan átszoktam a barnarizsre, tk kenyérre, és a cukrozott joghurt helyett natúrt vettem, ilyesmi, stb. Jóval több gyümit kezdtem enni, zöldségből a minimum a napi 40 dkg fogyasztás nálam.

És még mindig tartom a súlyom, és ezt az életmódot (heti max. 2szer csokizom, de inkább csak heti 1, vagy elmegyek pizzázni 2hetente akkor eszem fehérlisztes dolgot, amúgy mindig barnarizs, tk kenyér.)

Míg diétáztam, kiszámoltam PONTOSAN mennyi ch-t, fehérjét zsírt eszem, és kcalt. A fehérjét az izmok miatt jó számolni, h biztos elegendőt vigyél be, és ne az izmaid bomoljanak le. A ch-t és a zsírt is ajánlatos számolni, mert ezektől hízik az ember.

2011. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!