Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akiknek bevált a ADIPEX....

Akiknek bevált a ADIPEX. Mennyit szedtek, (hány cs. Rendeltek)? Mellékhatások? Hány kg/ hét (hónap)?

Figyelt kérdés

Negatív vélemények is jöhetnek DE CSAK OLYANOKTÓL AKIK PRÓBÁLTÁK, HA CSAK ÚGY FIKÁZOD AUTOMATIKUSAN TÖRLÖM A KOMMENTET!

Köszönöm!


2011. jan. 21. 15:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem próbáltam, de nem is akarlak fikázni. De az adipex bizonyítottan káros az idegeidre, a májadra, szívedre, akár teljesen tönkretehet. Most őszintén, megér a fogyás ekkora áldozatot? Szerintem nem. És ha jobban belegondolsz, le tudnál fogyni nélküle is, csak egy kis akaraterő kell.


És elhiszem, hogy izmos vagy, én is túlsúlyos vagyok, a zsírréteg alatt mégis elég sok izmom van. De ez nem indokolja, hogy adipexet szedj. Izomból is lehet fogyni, sőt onnan könnyebb is.

2011. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Erős izomzat:D?

Igen,a lovasok a nagyon erős izomzatukról híresek.

Max a lovuk:).

2011. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedtem Adipexet 2x-is. Először egy levelet vettem,gondoltam kipróbálom. Jó volt szinte semmit nem ettem fogytam is egy keveset, aztán elkezdtem enni(nem azért mert éhes voltam,hanem mert nálam az evés inkább örömforrás xd) Később újra elkezdtem,akkor már 3 levelet vettem. Az elsőnél megint semmi étvágy,csak iszonyú szomjas voltam és pörögtem! A második levélnek már alig volt hatása annyira hozzászokott a szervezetem. Akkor hagytam abba mikor majdnem összeestem, mikor megemeltem egy pár kilós valamit. Elhagyott az erőm egyre gyengébb lettem. Ahogy abbahagytam elkezdtem enni, úh ami lement vissza is jött.
2011. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!