Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akiknek bevált a ADIPEX....

Akiknek bevált a ADIPEX. Mennyit szedtek, (hány cs. Rendeltek)? Mellékhatások? Hány kg/ hét (hónap)?

Figyelt kérdés

Negatív vélemények is jöhetnek DE CSAK OLYANOKTÓL AKIK PRÓBÁLTÁK, HA CSAK ÚGY FIKÁZOD AUTOMATIKUSAN TÖRLÖM A KOMMENTET!

Köszönöm!


2011. jan. 21. 15:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Az adipex amfetamin-származék, ami ugye drog. Felviszi a vérnyomásod, nem leszel éhes - mintha speed-eznél :)


Ezek után te tudod. Drogos akarsz lenni?

2011. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Addig hat, amíg szeded. Aztán kamatos kamatokkal jön vissza, mert meg se tanulsz egészségesen enni, nem tornázol, semmi, csak szeded ezt a ...t


A mellékhatások: iszonyatos szomjúság, gyakorlatilag nem érdekelt, ha nem ihatok a munkában, és kirúgnak, MUSZÁJ VOLT, annyira rosszul voltam. Szívbetegeknek, stb. életveszélyes, nem vicc.

A többi mellékhatás: idegesség, szinte folyamatosan, agresszió, nem tudtam kontrollálni, majdnem ráment a házasságom, több kapcsolatom megromlott emiatt. Van, akivel azóta se állt helyre.


Hát ez van... nem érte meg azért az öt-hat kilóért, amiből egyébként már 10!!! jött vissza. :(((

És most nem tudom leadni, hiába diétázok és tornázok.


Azt még hozzátenném, hogy ha jól tudom ez most tiltott szer, így sosem lehetsz biztos abban, mit kapsz, ha megrendeled. Lehet vitamin is, de lehet bármi más.

2011. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
akkor talán menj el egy orvoshoz és vizsgáltasd ki, hogy mi a bajod, ne pedig ronts a helyzeten, mert egy életre kovér maradsz.
2011. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Akkor vicc vagyok:) 5-7ig reggel, du. 5-9/10-ig (mesteredzővel), persze van hogy kevesebb/többet!

De emelet borzalmasan erős izomzatom van lány léteimre és összevissza kajálok ezért van túlsúlyom. Lehet hogy vicc vagyok, de országos ranglistán 2.vagyok így lehet hogy annyira mégse :)

2011. jan. 21. 16:26
 5/23 anonim ***** válasza:
túlsúly és rohadttul erős izomzat?o.o
2011. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez tényleg igaz lenne, akkor tudnád, hogy kell kajálnod, stb, és eszedbe se jutna az adipex drágám ;)

hazudásba vagy te a 2. az országba :D

2011. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
a mesteredzo fel tudna világositani, hogy buta vagy. miféle ranglistán? megmutatod?:D kamulistán elso vagy
2011. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem kell elhinni, és egy mesteredző a sportágában edző és nagyon keveset tud az étkezésről. Megmutatnám, de ez egy anonim oldal így nem fogom a nevemet kiírni. És nem ez volt a kérdésem amúgy.
2011. jan. 21. 16:33
 9/23 anonim ***** válasza:

Najó, akkor nézzük.

Sok az izomzatod - szóval jól kajálsz

Magyarul nincs rajtad háj


Na, ez nagyon hosszú logikai feladat volt ugye, kis kamugép?

2011. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
minden edzo tisztában van az étkezéssel. ne járasd már le magad. a moderátorok meg magyarázzák már el konyorgok, mivel huztam ki a gyufát
2011. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!