Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy lelkesedéssel elhatározta...

Nagy lelkesedéssel elhatároztam hogy fogyok 8 kilót! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel napi 3* elfogunk járni futni...valószínűleg kedd,péntek,szombat...(de lehet hogy csütörtökön is) órarendtől és időtől függ...főleg hogy sajnos kedden 8 órám van...

Arra gondoltam hogy napi 1 óra futás,kocogás.Milyen tempóban érdemes? Kocogva? Sprintelve tuti 2 perc után elfáradok.Hol a legjobb futni teremben,salak pályán,betonon vagy füvön?

Ma este csináltam folyamatosan 100 felülést...Ezt fokozatosan növelnem kell ugye?

És ha felülés után ugráló kötelezek 2*5 percet...Akkor melyik testrészemet erősítem...

A combom és a popsim formálni szeretném azzal nincs gondom szerintem nem nagy...Viszont a pocakom zavaró.

+ Ha 1 literes üvegbe engedek vizet és emelgetek vele akkor a karomat tudom erősíteni vele...:)

Guggolásból mennyit csináljak? Szükséges?

Az étrendemen csak annyit szeretnék változtatni hogy kevesebbet eszek.Nem eszek édességet,gyors éttermi kajákat és üdítők helyett sima vizet iszok.


2011. jan. 17. 21:04
 1/3 A kérdező kommentje:

16/L

magasság: 163-165 körül

súly: 68

2011. jan. 17. 21:05
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A futás, az ugrókötelezés, és minden olyan mozgás, ami hosszabb ideig (értsd: fél óra) tart, és érzed, hogy megemeli a pulzusod, zsírt éget. a többi, mint súlyzózás, felülés, lábemelgetés, stb. csak formál, de nem fogyaszt. A futással kapcsban tehát az előbbiek ismeretében egy lassú, fél órás kocogás sokkal többet ér, mint 2 perc gyors sprint. ne legyen közben légszomjad, de érzed, hogy dolgozik a szíved!

Ha ezeket, és amit az étrendről írtál betartod, akkor 2-3 hónap alatt simán le tudod adni a felesleget. esetleg figyelj rá, hogy este már ne fogyassz szénhidrátdús kajákat.

2011. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdés elejével nincs probléma:


a "Hogyan tovább?"-ból egyértelműen lehet következtetni, hogy a próbálkozásod sikertelen lesz.

2011. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!